Krevety
Uživatel
-
Registrace
-
Přítomen
Řešení
-
Krevety: příspěvek v tématu Srovnání s ostatními ISP byl označen jako odpověďA jsou už nějaké podrobnosti nebo výsledky této akce?
Mám totiž pocit, že kdysi měl podobnou smlouvu T-Mobile s CETINem a výsledky zde také neznám.
Když si dnes v Ostravě vyhledám namátkou pár adres, kde je optika T-Mobilu, tak tam nelze nalézt VO nabídku CETINu nebo snad optiku Vodafonu.
-
Krevety: příspěvek v tématu Srovnání s ostatními ISP byl označen jako odpověďNemám teda zkušenost přímo s GPON od Pody, ale s něčím co by se dalo popsat jako FTTB tedy optika do sklepa a Ethernet do bytu.
Snad poprvé co jsem zažil, že pevný internet laguje. Nakonec jsem zjistil pomocí pingu na jejich DNS server, že někde na trase dochází ve špičce ke ztrátám paketů (1-5%), což bylo pro online hraní naprostá paráda. Samozřejmě jsem to řešil s podporou, nicméně bez úspěchu. Pro pobavení sem hodím úryvek finále komunikace s technické podpory.
Po přechodu na VF a výměně Compalu za Technicolor mám už několik let klid. Bohužel mě čeká teď výměna modemu, ale zdejší uvádějí, že už lze vzít i VF Station, tak snad s ním problémy nebudou rovněž. Podu bych opravdu nedoporučil nikomu.
btw. T-mobile po celé Ostravě docela šlápl do GPON taky, tak se divím, že ho ještě nemáš dostupný