Přejít na obsah

problém s obnovením dat


Návštěvník glurak

Doporučené příspěvky

Návštěvník glurak

Nastal dost nepříjemný problém s obnovou dat,

 

Tarif: TURBO 2000

Počátek období: 10. srpen 2007

Přeneseno dat: 624,16MB / 348,51MB

Přístupová rychlost: 5000 / 500 kbps

Datový limit FUP: 20GB / 20GB

Zbývá vyčerpat: 800MB / 13,72GB ( 819201 / 14390408 kB)

 

jak můžete vidět tak začátek období kdy se měly přenesená data vynulovat dávmo je dávno pryč ( dnes je 11. srpen) a kde nic tu nic :( . Přitom mám furt přenesená data ještě z července. Nevíte co s tím? už jsem volal i na centrum, ale nemůžu se tam dovolat (volal jsem ráno)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník glurak

no furt lezou dolů. To mi takhle spadne a určitě mi to naúčtujou. Sice se mi povedlo se tam už dovolat, ale bylo mi řečeno, že požadavek bude poslán těm chlápkům co se straj o server, ale než to oni udělaj tak to bude fuč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník glurak

já byc hse taky nebál, kdyby mi minulej měsíc nepřišel email, že jestli to ještě jednou přetáhnu tak mi naúčtujou i ty všechny předchozí přetažení (bylo jich asi 4 nebo 5 za sebou :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Co by ti účtovali? Vždyť je to neomezenej net, spadne ti pouze rychlost a ty můžeš stahovat dál a po počátku období ti opět rychlost navýší. Takže jaké účtování přenesenejch dat navíc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník glurak

jasný takhle jsem to měl až do teď jen jsem to přetáhl asi 5x za sebou a napsali mi "výhružný email", že jestli to přetáhnu znovu tak mi naúčtujou ty předchozí měsíce. (asi by to bylo jako kdybych si dokupoval ty data) jinak to omezení by mě taky dost štvalo když vlastně můžu mít plnou rychlost a jen kvůli nim nebudu mít plnou rychlost, kterou platíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Heady
jnapsali mi "výhružný email", že jestli to přetáhnu znovu tak mi naúčtujou ty předchozí měsíce.

 

:?::?::?: coze ?? Ja pretahuju co mam Karneval doma a nikdy mi nic takoveho neprislo.. Jen klasika, jste na 75%, na 100%... jinak nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník JoHnX

no tak uz druhy mesic mam to pocitadlo neaky podelany... :( to se jako odpocita do 0 a snizej me rychlost dokud neprejdu na jejich light treba ? nebo tam bude 0 a vrch se bude pripocitavat???

 

Tarif: TURBO 3M

Počátek období: 7. září 2007

Přeneseno dat: 151,41MB / 17,5MB

Přístupová rychlost: 3000 / 300 kbps

Datový limit FUP: 10GB / 10GB

Zbývá vyčerpat: 4,07GB / 9,45GB ( 4269012 / 9906121 kB)

 

Zajmavy schvalne sem cekal do 7.9 co nebo co a nic... :( dostal se nekdo na nulu ??? co to udela ???? :(:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...