Přejít na obsah

Zoufalá situace se zapojením internetu :(


Návštěvník Bool

Doporučené příspěvky

Návštěvník Bool

Na začátku července jsem se stěhoval (ve stejném městě jen na jinou ulici). Vše proběhlo v pohodě až na internet od Karnevalu! Nevím jestli jsou tak neschopní nebo líní nebo na zákazníky kašlou! :(

Přestěhování jsem nahlásil někdy na začátku července a doufal jsem, že za pár dnů to zapojí. Ale čekám doteď! Na infolinku jsem volal asi 50krát a provolal jsem už přes 1000 Kč z mobilu! :( Dvakrát jsem se dokonce dovolal a bylo mě slíbeno, že se mě ozvou a dají vědět kdy přijde technik zapojit internet. Ale stále jen čekám a už na to nemám nervy. Infolinka je neustále plná a vzkazy z webového formuláře ignorují :(

Co mám dělat? Nejradši bych se na ně vykašlal a šel k jinému providerovi. Jenomže zrovna velký výběr tady není. :( Ach jo. Snad mě to zapojí dřív než napadne sníh. :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jsem stále ještě bez internetu! V úterý už měl přijít technik to zapojit, ale vykašlal se na mě! To snad není možné! To je fakt skvělá péče o zákazníky. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...