Přejít na obsah

Prechod z klasik na light vysledek = prasarna


Návštěvník pas!k

Doporučené příspěvky

Návštěvník pas!k

Tohle je posledni cesta kterou se snazim oslovit nekoho z karnevalu..

 

Zacnu od zacatku

po zruseni limitu jsem si rekl ze prejdu z klasiku na light.

Zavolal jsem na zakaznickou podporu vyckal jiz tradicnich 10 minut nez to nekdo zvedl a s nejakou slecnou vyjdnal snizeni tarifu.. Bylo mi jasne ze ani tentokrat to urcite nebude jen tak protoze z predchozich zkusenosti .. a kdyz tak premyslim tak temer kazda zkusenost s klientskym centrem karnevalu = katastrofa.. Divne mi bylo to ze se mi na home.karneval zobrazil starter misto pozadovaneho light .. co se tyce telefoni podpory ta uz nefunguje vubec .. a na mych 5 upominek v prubehu jednoho tydne nikdo nereaguje .. proste totalni ignorace.. Dokonce jsem zvazoval i moznost ze snad neco fiktivne objednam abych se dostal s nekym do spojeni :) To co predvedl karneval je opravdu nehorazna ignorace.. Takhle kdybych se ja choval ke svym zakaznikum neprijde ani noha .. Dokazi pochopit ze mohou nastat problemy.. dokazi pochopit i docasne omezeni atd ale nikdy nepochopim naprostou ignoraci a beru to jako vrchol neslusnosti.. Stacilo pouze napsat email pouze odpoved .. Mily karnevale pekne si me nasral .. nasral si me tak ze zvazuji prechod na jinou sluzbu .. k nekomu kdo je aspon natolik slusny ze kdyz se ho zakaznik zepta odpovi !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

A to ses dovolal za 10 minut???

Já jsem s nikým zatím nikdy nemluvil. Operátoři jsou fantóm. V životě jsem na té fiktivní lince nikoho nezaslechl-kromě automatu. Máte zřejmě kliku. Švagrová tam reklamovala nefunkčnost telefonu a kolikrát telefonovala i hodinu a čtyřicet minut! :wink:

A než tam dostala opraváře, tak to trvalo měsíc. Na lince O2 se dovolám za 2 minuty a zadarmo a opravář přijel druhý den. To je u UPC-Karnevalu sci-fi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...