Přejít na obsah

Navod jak se dovolat na zakaznickou podporu.


Návštěvník pas!k

Doporučené příspěvky

Návštěvník pas!k

Zdravim vsechny

 

Jiz delsi dobu bojuji se zakaznickou podporou karnevalu a musim rict ze nic podobneho jsem jeste nezazil.. Zakaznickou podporu karnevalu nejlepe vystihuje slovo IGNORACE.

Je super ze si muzete zavolat na cislo ktere je officialne uvedeno na strankach a cekat treba 20 minut nez vas to odpoji udella jsem dnes par testu a o reakce se s vami rad podelim .. Takze jelikoz mam dovolenou natocil jsem budik na 7:55 (tel podopra "funguje" od 8>00) a presne v 8 jsem zavolal na cislo 284 085 111 dle hlasoveho navodu jsem navolil z ejsem stavajici zakaznik problem s etyka internetu .. a pak znelka karnevalu .. po deseti minutach jsme to tipl a napadlo me tam zavolat znova ale nezadavat ze potrebuji help s internetem ale ze chci objednat nejakou sluzbu a svete div se ;) Za minutu jsem mluvil s nejakou operatorkou ;) Snazil sem se vysvetlit v cem je problem a take jsem po ni zadal potvrzeni ze jsem s ni mluvil a z ejsem opravdu zazadal o zmenu z klasik na light a ne na starter na ktery mi to zmenili .. takoveto potvrzeni bohuzel zaslat nejde ;) takze jen cekam ze me ted neodstrihnou (ano to uz s emi take pri zmene tarifu stalo :) .. nicmene operatorka mi alespon rekla sve jmeno .. asi ve me chtela vzbudit posledni kapku duvery .. coz se ji priznam moc nepodarilo .. Zmena tarifu pry probehne do trech dni jsem opravdu zvedavy jestli mi prijde i nove vyuctovani protoze urcite nebudu platit light kdyz tyden pouzivam starter .. Takze pro vsechny kdo maj problemy zkuste misto reklamaci objednavat treba vam to nekdo zvedne ;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lokiji

ano, mam stejne zkusenosti, pokdu si chcete zridit novou sluzbu, hned se dovolate, ale pokud chcete na sve sluzbe neco zmenit nebo priobjednat, tak uz je to problem, napr staticka IP, to je tragedie, odkazuji porad na elektronicky formular, ktery jak vsichni vime je na 2 veci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

800 800 900

 

ted mi ho dala baba co mi od UPC nabizela satelit...

 

a taky me donutila, ze prijdou ke me domu technici me vymenit modem na modem upc... ted mam motorolu, toho zraloka

 

cele divne, ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani ja to moc nechapu.

 

Asi je chteji lidem vnutit.

 

Osobne bych radsi druhej set top box (aspon k Supreme by mohl byt jeden navic gratis)

 

Nemam modem se zasuvkou na telefon.

 

Bydlim v Brne /Komarov/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Myslím, že modem typ "žralok" nebyl Motorola, ale 3com. Jestli teda myslíš ten modem ve tvaru ploutve. Ty se skutečně už před časem měnili právě za Motoroly.

 

Osobne bych radsi druhej set top box (aspon k Supreme by mohl byt jeden navic gratis)

Před měsícem v rozhovoru, který poskytl mluvčí UPC Fr. Malina serveru Parabola, řekl: "...v portfoliu našich služeb nabízíme také možnost zapůjčení druhého set-top boxu za cenu 200 Kč měsíčně. Výhodnější podmínky pronájmu druhého boxu zatím nabízíme klientům nejvyšší služby SUPREME, která zahrnuje všechny televizní a rozhlasové programy..."

Když jsem se ovšem snažil dopátrat, v čem ty výhodnější podmínky spočívají, tak jsem neuspěl, protože jsem narazil na problém zkolabovaného a totálně nefunkčního Kontak Centra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam Motorolu, nevim presne ale ten typ. Ale motorola to je 100%.

 

Vyhodnejsi podminky podle mne myslel ze mam analog jeste zaplej v zasuvce.

 

Ale moznost koukat na HBO na pc, pres TV kartu uz samozrejme nemam, jako nikdo po vypnuti HBO v analogu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Analog v zásuvce mají všichni co mají digitál. To, že si pořídíš digitál neznamená, že ti vypnou analog. Kromě HBO, ale to vypli v analogu všude). Ten kdo má digitální STARTER, tak ten má současně i analogové MINI, ten, kdo má digitální STANDARD nebo SUPREME, tak mu zůstává i analogový KOMPLET.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer
Myslím, že modem typ "žralok" nebyl Motorola, ale 3com. Jestli teda myslíš ten modem ve tvaru ploutve. Ty se skutečně už před časem měnili právě za Motoroly.

Před měsícem v rozhovoru, který poskytl mluvčí UPC Fr. Malina serveru Parabola, řekl: "...v portfoliu našich služeb nabízíme také možnost zapůjčení druhého set-top boxu za cenu 200 Kč měsíčně. Výhodnější podmínky pronájmu druhého boxu zatím nabízíme klientům nejvyšší služby SUPREME, která zahrnuje všechny televizní a rozhlasové programy..."

Když jsem se ovšem snažil dopátrat, v čem ty výhodnější podmínky spočívají, tak jsem neuspěl, protože jsem narazil na problém zkolabovaného a totálně nefunkčního Kontak Centra.

 

Já využívám službu Supreme a i druhý STB. Když jsem se náhodou dovolal na KC bylo mi řečeno že tato výhoda platí zatím jen u UPC ale prý nevý v čem spočívá :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechapu proc ti nabizi satelit, kdyz mas doma kabel.

Pokud vim, tak se menily modemy s telefonim adapterem.

protoze telemarketing ma penize, kdyz te ukecaji na cokoliv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...