Přejít na obsah

Co rikate na internet Light


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

ro mě jako pro studenta je tento Tarif naprosto nepoužitelnej ... měli by zkorigovat poměr Cena /výkon .. za 150/50 s 1BG limitem bych dal tak max 400 vč dph

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel pro Karneval je ale LIGHT cenově dost nekonkurenceschopný - adsl 256/64 s limitem 2 GB už stojí jen o 90.- Kč víc (ale je v tom i paušál za telefon)

 

kterej operator ma takhle levny ADSL???...hod odkaz..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč by to mělo být úplně špatné? Každé zboží má svého kupce. Bydlím ve městě, v domku v zastrčené ulici - sousedy se kterými bych se podělil o náklady nemám. Žádné DVD-čka nestahuju (v práci mám 2Mb linku). Podle mého názoru 150kb i s limitem 1GB stačí pro normální domácí použití. Těch 64kb po omezení je pořád lepší než analogový modem. Možná se dívám pozitivně, protože nejsem ani stahovač ani pařan. A tak čekám a čekám, kdy Karneval s Inetem konečně doleze až k našemu baráku.

 

taky nejsem zadnej stahovac, ale 1GB nestaci, verte mi.

taky mam 2mbit linku v praci a doma taham jen postu, koukam na web, sem tam aktualizace, ovladace, nejaky dema - proste normalni provoz. prume mam 2-3GB za mesic.

presneji mel jsem (TURBO) - pak jsem to zrusil (i s kabelovkou), spocital jsem si, ze jeden cely mesic v roce vydelavam jen na karneval a to se mi nelibilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochopte ze tarif LIGHT slouzi hlavne na nalakani novych zakazniku, kteri si zvyknou na pevne pripojeni, ale vetsina z nich brzy narazi na datovy limit a to je nakonec donuti prejit na vyzsi tarif, proto taky Karneval nabizi prvni dva mesice na zkousku za stejny penize tarif TURBO. :twisted:

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všichni,

Zrovna jsem uvažoval o tom, že si ten Light pořídím. Ale jak čtu ty příspěvky, tak nevím jsetli to má cenu. Kolik je tam vůbec průmerný a nejvyšší ping? A halvně potom co srazí rychlost, a kolik stojí celkově zřízení linky.

Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych to okomentoval jednoduse - dalsi anonym co se potrebuje vyrvat. Argumentace zadna, takze to ani nepovazuju za regulerni nazor.

 

Obávám se, že se po tobě ani nechce, abys něco považoval. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel pro Karneval je ale LIGHT cenově dost nekonkurenceschopný - adsl 256/64 s limitem 2 GB už stojí jen o 90.- Kč víc (ale je v tom i paušál za telefon)

 

kterej operator ma takhle levny ADSL???...hod odkaz..

 

Spletl jsem se, ten paušál za telefon v tom není, ale je to v akci za 618,80 - takže "jen" o 30.- Kč dražší

 

http://www.telecom.cz/internetexpres/ko ... latite.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...