Přejít na obsah

Co rikate na internet Light


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

No jak je videt tak se ADSL, zacina pomalu hybat (i kdyz ma jeste co dohanet). A karneval se bude muset mit napozoru, jelikoz to je snad jedina realna konkurence (+mozna jeste Netbox). Tak jsem zvedav :)

 

Nik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spletl jsem se, ten paušál za telefon v tom není, ale je to v akci za 618,80 - takže "jen" o 30.- Kč dražší

 

http://www.telecom.cz/internetexpres/ko ... latite.php

 

jo, jenze to je akcni cena do konce zari....pak mas cenu jako turbo, ale mnohem pomalejsi a s naprosto meporovnatelnym limitem dat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuji všem p.t. diskutujícím, kteří nejsou láskyplně zahleděni do svého milovaného Karnevalu odkaz www.dsl.cz. Jsou tam přehledně řazené veškeré informace o ADSL.

Karneval Light je nesmyslná nabídka na první i druhý pohled. Mám doma ADSL 512/128/1GB od Volný.cz. Reálná rychlost dle speedmetru 300-400 kbps. Cena 650 Kč měsíčně (549 Kč měsíčně bez DPH). Pokud překročím v nějakém měsíci 1GB, automaticky pokračuji s nezměněnou rychlostí a dostanu účet za další 3GB o 178,5 Kč (150 Kč bez DPH) vyšší. Neexistuje tedy žádný rozumný důvod, proč si pořídit Karneval Light, který je o 50 Kč měsíčně dražší a pracuje 2-3x pomaleji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolil bych si oponovat: k ADSL musis jeste pripocitat nesmyslny polatek za telefon (co kdyz ho nechci pouzivat, chci jen internet?). Pokud presvihnes data musis zaplatit dalsi -> cena se navysi (mas moznost neplatit a nechat si snizit rychlost?).

 

Nehodlam branit Light, ale Karneval si asi umi spocitat, ze sluzba kterou nabizi je "konkurence" schopna. A pokud je opravdu ADSl o tolik lepsi, tak taky fajn, protoze Karneval bude muset reagovat (a bud zlevnit, nebo zkvalitnit Light).

 

Nik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim s Nikesem, pokud doma nepotrebuju pevnou telefonni linku, tak je to drazsi nez Karneval Light, protoze nejlevnejsi pausal od telekomunistu Home mini stoji 215 Kc + 650 kc a uz stoho mas 865 Kc. Rychlost pri limitu 1 GB podle me neni vubec rozhodujici (pri 512 Kb/s to vycerpas asi za 4,5 hod.). A u Karnevalu pak muzu jeste stahovat dal za stejny penize pri rychlosti kolem 64/32 Kb/s.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolil bych si oponovat: k ADSL musis jeste pripocitat nesmyslny polatek za telefon (co kdyz ho nechci pouzivat, chci jen internet?). Pokud presvihnes data musis zaplatit dalsi -> cena se navysi (mas moznost neplatit a nechat si snizit rychlost?).

 

Nehodlam branit Light, ale Karneval si asi umi spocitat, ze sluzba kterou nabizi je "konkurence" schopna. A pokud je opravdu ADSl o tolik lepsi, tak taky fajn, protoze Karneval bude muset reagovat (a bud zlevnit, nebo zkvalitnit Light).

 

Nik

 

Žádná obchodní nabídka nemůže být ideální pro úplně každého. Mám-li ale doma tak jako tak pevnou linku, kterou nehodlám zrušit a jsem-li nenáročný uživatel, který se do 1GB vejde (pracuji-li pouze s poštou a s prohlížením web stránek, vejdu se do 1GB s velkou rezervou), tak je ADSL od Volný.cz to nejlepší, co jsem na trhu našel. Karneval Light je ale přece nabídka zacílená přesně na tento druh zákaznictva, akorát je nesmyslně drahá a nesmyslně pomalá. Smysl má pouze pro někoho, kdo pevnou linku doma vůbec nemá a kdo chce stahovat sice pomaleji, ale větší objemy dat. Pak to vyjde s velkým povzdechem o něco málo lépe (sice menší peníze, ale také menší rychlost ... ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano souhlasim, pokud budes mit pevnou linku tak jako tak a ses si jisty, ze se do 1G vejdes tak je lepsi ADSL. Light je zase zacilena na zakaznika, ktery proste pevnou linku nema nebo nechce. (BTW: jestli se nepletu tak jsem puvodne slysel ze by to melo slouzit jako moznost pro zakazniky kteri chteji odejit kvuli vysokym cenam Turba.)

 

Light a Levne ADSL nejsou podle me uplne srovnatelne sluzby (alespon dokud budes muset platit poplatek za tel. stanici)

 

Nik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
Light a Levne ADSL nejsou podle me uplne srovnatelne sluzby (alespon dokud budes muset platit poplatek za tel. stanici)

Nejsou dokud musis mit u Karnevalu pokud chces i televizi vynucene nabidku komplet tak s toho vychazi adsl o hodne lip :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
Lepší 30 (nebo jánevimkolik) programů kabelovky než úplně zbytečnej telefon.

Jasne to je taky vec nazoru, pro jednoho je zbytecnej telefon za pausal tusim dve stovky navic (nevim presne kolik to je protoze zadnej neplatime, jen to co provolame :P ) a pro jinyho je zbytecnejch 30 programu za 350 korun navic :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...