Přejít na obsah

Proč?


Návštěvník exitus

Doporučené příspěvky

Návštěvník exitus

rozhodně čekáte, že vám někdo dá kontakty a spáchá následně sebevraždu z nuselského mostu :) .... každý se ohání nějakým ČTU, ČOI a Občanským judem... ale ve výsledku si chce jen vylít vztek...

 

Každý má dvě volby... buď vyčkat až dojde ke kompletnímu rozvrstvení obou firem v jednu a kompletnímu sloučení KC a HD.... a nebo....

 

... od září by snad již mělo vše fungovat na jedné bázi...takže jedna i druhá strana může doufat, že se zadaří....

 

pokud ne... bude hůř :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozhodně čekáte, že vám někdo dá kontakty a spáchá následně sebevraždu z nuselského mostu :) .... každý se ohání nějakým ČTU, ČOI a Občanským judem... ale ve výsledku si chce jen vylít vztek...

 

 

a je to nějak překvapující? . . . většina lidí nemá čas to dohnat k nějaké stížnosti když už ztratily plno času čekáním na telefonu, takže buďte rádi že to skončí zjebáním operátora (ostatně ten snad má možnost dále problémy komunikovat výše)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník h1x

5 roku platim pouzivani internetu teto firme, nepocitam 3 roky kabelove televize. posledni rok, je pripojeni na tak spatne urovni (caste vypadky, packet-loss, neunosny ping), ze se priblizuje svoji kvalitou dial-up modemu. nekolik mesicu se dozaduji vysvetleni, samozrejme bez uspechu. drze vyhrozovani na infolince, ze si zaplatim vyjezd technika? s touto firmou nadobro koncim. samozrejme se ji nebojim "doporucit" vsem kamaradum, nic jineho me ani nezbyva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím mohu konstatovat osobní zkušenost. Je to u mne / Zlín/ horší než dříve u Karnevalu.

1/ Používám síť pro internet a IP tel. /802/

2/ Většina dřívějších měření download kolísala kolem nominálu. 5Mb/s

3/ Od 1.9. tr. zatím ani jedno měření nepřesáhlo uvedenou hranici.

4/ Trasování jde ke zdroji vetší oklikou a potřebuje více spojení.

5/ Tomu odpovídá i větší ping. Dříve standardně 15ms, nyní 20-25ms.

 

Závěr, uvedený přechod k UPC znamená pro mne zatím výrazné zhoršení technických parametrů síťového připojení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender
Zatím mohu konstatovat osobní zkušenost. Je to u mne / Zlín/ horší než dříve u Karnevalu.

1/ Používám síť pro internet a IP tel. /802/

2/ Většina dřívějších měření download kolísala kolem nominálu. 5Mb/s

3/ Od 1.9. tr. zatím ani jedno měření nepřesáhlo uvedenou hranici.

4/ Trasování jde ke zdroji vetší oklikou a potřebuje více spojení.

5/ Tomu odpovídá i větší ping. Dříve standardně 15ms, nyní 20-25ms.

 

Závěr, uvedený přechod k UPC znamená pro mne zatím výrazné zhoršení technických parametrů síťového připojení.

 

No nevím jesli změna odezvy o 10 ms se dá nazvat "výrazné zhoršení technických parametrů". :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dredd
Zatím mohu konstatovat osobní zkušenost. Je to u mne / Zlín/ horší než dříve u Karnevalu.

1/ Používám síť pro internet a IP tel. /802/

2/ Většina dřívějších měření download kolísala kolem nominálu. 5Mb/s

3/ Od 1.9. tr. zatím ani jedno měření nepřesáhlo uvedenou hranici.

4/ Trasování jde ke zdroji vetší oklikou a potřebuje více spojení.

5/ Tomu odpovídá i větší ping. Dříve standardně 15ms, nyní 20-25ms.

 

Závěr, uvedený přechod k UPC znamená pro mne zatím výrazné zhoršení technických parametrů síťového připojení.

 

Dříve před rokem sem měl ping v 8 ráno 10ms a ve spicce v 21.00 20ms.

Ted mam v 8:00 30ms a v 21.00 150ms.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale 30% je hodně. Asi potřebujete reálnšjší příklad. Tak např. místo výplaty 21 000,- máte najednou pouze 14 000,- Tak si myslím, že je to výrazné zhoršení domácího přijímu. Přeji hezký den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dredd
Ale 30% je hodně. Asi potřebujete reálnšjší příklad. Tak např. místo výplaty 21 000,- máte najednou pouze 14 000,- Tak si myslím, že je to výrazné zhoršení domácího přijímu. Přeji hezký den.

 

V tom s vama souhlasim... to já když sem sel ke Karnevalu, tak bych case cekal ze se pingy a technicka kvalita bude zlepsovat a ne zhorsovat :-D a jeste k tomu takhle drasticky :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

Ahoj, chtěl jsem se zeptat.Dneska jsem se náhodou dovolal na infolinku a dozvěděl jsem se mimo to, že za statickou IP ADRESU platím 70Kč a jelikož jsem jí vypověděl a to lze až k 1.11.2007 tak mi bude od příštího měsíce účtována 200kč...což je podle mě blbost.Já uzavíral smlouvy ještě s Karnevalem kde byla cena buďto 70 nebo 90kč teď už přesně nevím,ale přeci tím že Karneval zanikl mám právo zrušit službu bez výpovědní lhůty pokud nesouhlasím s cenou nebo podmínkami,ne??? Podle operátorky jsem tím že jsem s v srpnu zaplatil fakturu souhlasil s jejich cenou...není to blbost???V tu dobu jsem přeci platil ještě Karnevalu a podle jejich ceníku?? Má operátorka pravdu??Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chtěl jsem se zeptat.Dneska jsem se náhodou dovolal na infolinku a dozvěděl jsem se mimo to, že za statickou IP ADRESU platím 70Kč a jelikož jsem jí vypověděl a to lze až k 1.11.2007 tak mi bude od příštího měsíce účtována 200kč...což je podle mě blbost.Já uzavíral smlouvy ještě s Karnevalem kde byla cena buďto 70 nebo 90kč teď už přesně nevím,ale přeci tím že Karneval zanikl mám právo zrušit službu bez výpovědní lhůty pokud nesouhlasím s cenou nebo podmínkami,ne??? Podle operátorky jsem tím že jsem s v srpnu zaplatil fakturu souhlasil s jejich cenou...není to blbost???V tu dobu jsem přeci platil ještě Karnevalu a podle jejich ceníku?? Má operátorka pravdu??Dík

 

Obvykle bývá ve všeobecných podmínkách / a také v Občanském zákoníku /možnost odstoupení od smlouvy pro jednoho či druhého partnera. Také je tam obv. definována možnost odstoupení z důvodů změny podmínek / obv. poskytovatele / se kterými uživatel nesouhlasí. Já jsem tak např. odcházel od O2 loni, když zdražil paušály za pevnou a já používal ADSL 3M. Protože jsem podal žádost do 2 měsíců od změny, nemohli mě ani sankcionovat. Chce si to dobře pročíst uzavřenou smlouvu a podmínky. Zejména partie s nejmenšími písmeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...