Přejít na obsah

Ústí nad Labem HRUUZAA


Návštěvník winn

Doporučené příspěvky

Návštěvník winn

zdravim,

 

uz od srpna mam takovej problem. mam tarif light a uz od srpna mi to jede tak max 3Mbit obcas treba 512 nekdy 1Mb proste parada :) struktura pripojeni: modem - router - pc zkousel jsem vsechno odpojit nechat to primo do modemu to samy. Uz mi to vazne leze krkem nevim co s tim je. max rychlost stahovani tak 320Kb/s a to jeste kdyz si modem rekne ze me dneska nebude moc srat. Casto mi to jede ale taky treba 50-100 ...uz vazne nevim

Upraveno uživatelem winn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník winn

na infolinku jsem volal zadne problemy hlasene nemaji pc sem pro jistotu preinstaloval znova nainstaloval router a vse (protoze je to wifi router tak jsem komplet prekopal zabezpeceni nastavil vetsi sifrovani dal 30ti mistne heslo abych vyloucil ze je nekdo u me na cerno) a stale nic zkratka rychlost silene lita pred chvili jsme sosal tak jako to sosat ma 600KB/s nadhera pak to zacalo padat a ted sem zase na 150KB/s fakt uz nevim co s tim :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník winn

bohuzel, me to nepomohlo :( nejhorsi je to, ze to proste do srpna jelo perfektne zrusily se limity a je to v **** navic adsl nechci ani omylem, wifi je shit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada.sp

zkus si někde sehnat TuneUp Utilites 2007 a tam je funkce Optimalizace internetu.

Měl jsem podobný problém s nižší rychlostí a tento program to vyřešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dredd
zkus si někde sehnat TuneUp Utilites 2007 a tam je funkce Optimalizace internetu.

Měl jsem podobný problém s nižší rychlostí a tento program to vyřešil.

 

A ktere nastaveni ti pomohlo v tom vyberu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník winn

to je hloupost aby to nejaky program spravil protoze vse jelo normalne ted to proste perli :) a uz vazne zacinam uvazovat ze nekomu pudu urvat hlavu jestli to nepojede normalne

 

rad bych vedel nazory na toto tema od nekoho ze stejne lokality popr. se stejnym tarifem ale odjinud jestli je to jen u me nebo v usteckem kraji ci tak diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Brno ted jsem zaznamenal zakolisani site celkem rapidni...

 

namerilo to 46kB/sec ...restartoval jsem modem a uz to vypada, ze je to opet v normalu 8mbitu...ale i tak nevim, co toto kolisani ukazuje, ze by pretizenost site?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...