Přejít na obsah

Dopis


Návštěvník Bender

Doporučené příspěvky

Návštěvník Detien

Mě ještě nepřišel. Tudíž nevím ani nové klientské číslo. V září ze SIPO si už UPC strhlo menší platbu, snad na základě jiného účtovacího období. Příští platba by měla být normální. Na SIPO je sice variabilní symbol, ale to je jen část čísla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Pokud vím, tak již téměř všichni, troufám si tvrdit, že opravdu všichni, mají nové klientské číslo, nicméně pouze interně a o nich se dozví až v případě řešení nějakých problému, či něčeho obdobného (platby, infoline, atd.)

 

To jen tak okrajově.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Detien
Pokud vím, tak již téměř všichni, troufám si tvrdit, že opravdu všichni, mají nové klientské číslo, nicméně pouze interně a o nich se dozví až v případě řešení nějakých problému, či něčeho obdobného (platby, infoline, atd.)

 

To jen tak okrajově.

 

Vím, včera jsme volali na infolinku a kolegovi nahlásili nové číslo, dopis taky nemá. Technik byl hrozně arogantní, že už žádný Karneval neexistuje(asi mu to leze na mozek). Když se člověk nedal, tak zbrzdil. Hlavně, že si ty hovory nahrávají. Akorát mě mrzí, že jsem se ho nezeptal na jméno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...