Přejít na obsah

Praha 9 - vysmech


Návštěvník Dr.Diesel

Ziskali jste neco prechodem z Karnevalu pod UPC?  

22 hlasů

  1. 1. Ziskali jste neco prechodem z Karnevalu pod UPC?

    • Ne
      20
    • Ano (pls napiste co, P.S.: Problemy se nepocitaji :-D )
      2

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník Dr.Diesel

Po odkupu Karnevalu spolecnosti UPC se tu neustale neco sype, technik prijde, jednu vec opravi a tri zmrvi. Fakt supr spolecnost. BTW Zajimalo by me, na co mame antimonopolni urad, protoze tohle neni fuze, ale prachsproste skoupeni konkurence, kterezto svym provedenim je fusarina par excellance. Infolinka s pritroublou hlaskou, ze operatori hovori pak dovrsi vykon poskytovanych sluzeb teto "spolecnosti". Looooooseri. :lol::lol::lol:

 

Co si udelat maly hlasovani? :lol::lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Dr.Diesel

Nevidano, neslychano. UPC melo dnes svuj pravidelny cca 1x tydne vypadek, kdy se jim opet vysralo vsechno co od nich mame, a normalne to spravili, verte nebo ne, do pul hodiny :shock::shock::shock::!::!::!:

 

Jejich formular je ale fakt drsnej. Napred otravujou s vyplnenim vseho, co si muzou vymyslet a pak se uvnitr iframu odkazujiciho na zahadnou IP (ostatne jako celej web) objevi, ze Server neni dostupny.Fusarina par excellance. :lol::lol::lol::lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Byl jsem dlouholetym spokojenym uzivatelem Tesmedia/karnevalu. Minimum vypadku, stabilni rychlost, jsem v Praze 9, Sokolovska. Po prechodu Karneval - UPC jsem na krovky.... Od utery nam nejde internet vubec Tedy jiz 6. den). Restarty modemu samozrejme nepomahaji Od patku nejde uz ani digi TV, zustala jen analog kabelovka... Formular na webu s reakci do 48h je k smichu, nikdo se neozval. Vypadky podle info linky jsou vsude a technici toho maji moc, takze nam slecna nemuze zarucit, ze se na to technik podiva a uz vubec ne, jestli to bude do tydne. To je fakt tragedie. Vratte mi muj stary Karneval a jeho rychlost a spolehlivost. Tohle je na prasky... Uz jsem resil i UPC naSlovensku, tam je perla v tom, ze meli DHCP servery ve Vidni a dobouchat se na podporu bylo o to delsi a problematictejsi, ale ze bych zaznamenal skoro tydenni vypadek? Ha ha... Zcela vazne zvazuji vypoved, jsem vytocenej na nejvyssi moznou miru... Rychlost Karnevalu jsem mel vzdy blizkou smluvni, v jednu dobu dokonce lehce nad. Na webu UPC uz jsou pouze informace typu "proc mate internet pomalejsi, nez smluvni"... Neco je asi prohnileho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...