Přejít na obsah

Ztáta financí díky společnosti UPS


Návštěvník nivico

Doporučené příspěvky

Návštěvník nivico

V sobotu od 17,00 totálně vypadla v PB síť UPC , internet i telefon. Díky tomuto výpadku jsem přišel o 150 dolarů v turnaji pokru, a ještě se mi nedovolal zákazník pro kterého jsem měl připravenou zakázku za 8.000 ,-. Mobilní telefon jsem nechal na pracovišti.

Zákazník mě poslal ......

Mohu po UPC nějak vymáhat náhradu škody ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno to ze si si zabudol svoj mobil na v praci je tvoj problem a pochybujem ze mal tvoj zakaznik telefon na pevnu. a ked ti na nom tak zalezalo mal si si ist pre neho do prace a ne vyhovarat sa na upc alebo ist zavolat z telefonnej budky. a s tym pokrom ? heh hold smola dokaz to a podla man ti to preplatia bez problemov to moze povedat hocikto ze tam mal aj 1000 dolarov takze asi len :jocolor:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sobotu od 17,00 totálně vypadla v PB síť UPC , internet i telefon. Díky tomuto výpadku jsem přišel o 150 dolarů v turnaji pokru, a ještě se mi nedovolal zákazník pro kterého jsem měl připravenou zakázku za 8.000 ,-. Mobilní telefon jsem nechal na pracovišti.

Zákazník mě poslal ......

Mohu po UPC nějak vymáhat náhradu škody ??

 

Vymáhat náhradu můžeš, v tom ti nikdo nebrání, ale otázka je jestli ti to bude něco platný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...