Přejít na obsah

Problemy s NAT


Návštěvník Jirka Petruzelka

Doporučené příspěvky

Dobry den. Pouzivam software na sdileni bittorent a prave jsem presel na klient Azureus. V nem mam stale problem, ze vubec nemuzu dosahnout jakehokoli portu site Torrent (6881 - 6889) a hlasi, ze je cyba pravdepodobne v NAT. Nevite, v cem je problem ?

Dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je nutny na routeru povolit tyto porty, jinak to nepojede. Jste na neverejne IP, ze ? Pokud ano, tak mate smulu. Jestli chcete pouzivat Bittorrent, tak bude potreba koupit si verejnou IP, kde s tim nejsou problemy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Jinak je tu jeste jiny reseni - me se na Bittorrent taky nepodarilo rozjet Azureuse, takze jsem zkusil jinyho klienta, konkretne ABC a ten jede krasne. Prakticky zadny nastavovani. Sice asi nema tolik funkcni jako Azureus ale hlavne funguje :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff
Jinak je tu jeste jiny reseni - me se na Bittorrent taky nepodarilo rozjet Azureuse, takze jsem zkusil jinyho klienta, konkretne ABC a ten jede krasne. Prakticky zadny nastavovani. Sice asi nema tolik funkcni jako Azureus ale hlavne funguje :wink:

to je zajímavé mě ABC na nevřejné IP sice funguje ale max stahuje okolo 5kbs, ten samy zdroj na verejne funguje bez problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff
Nevim kde muze byt problem, ale stahuju maximum kolik povoli seederi, tahal jsem uz i stovkou.

Divne to je, v praci kde mam neverejnou IP, to tahalo normalne - vetsinou maximum kolik se dalo od seederu, tak jak ty píšeš, ale na karnevalu mi to proste nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na softu SHAREAZA stahuju i 90KB/s. Ten je podle me nejlepsi a nejspolehlivejsi, co se tyce neverejnych IP adres :-).

 

Nevyhoda: K souborum z velkych archivu mate pristup az po kompletnim stazeni celeho archivu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...