Přejít na obsah

sitove pripojeni - prosim o radu ... :(


Návštěvník m4000

Doporučené příspěvky

Návštěvník m4000

Zdravim,

 

pred 5 dny jsem na cisty disk instalovala W XP, od te doby mi net pada po cca.4 hodinach, tak ze proste spadne, bez hlasky "sit. kabel odpojen" ....

 

V podrobnostech ( sitove pripojeni) vidim, ze je mi pridelovana IP adresa jakymsi "zapujcovanim" ... netusim co to znamena, takze sem volala na UPC linku, kde mi bylo sdeleno, ze problem muze byt v naistalovane antivirovem programu, nebo v tom, ze nemam naistalovany akt. ovladac pro sitovku. Pred W XP jsem na PC mela instalovane W 2000 a vse behalo jako na dratkach.

 

Odinstalovala sem anivir. program a ovladac sitovky je jiz od pocatku ten nejnovejsi, problem ale stale pretrvava.

 

Muzu poprosit o radu....napad ....navod, jak se padani site zbavit?

 

Moc diky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender
Zdravim,

 

pred 5 dny jsem na cisty disk instalovala W XP, od te doby mi net pada po cca.4 hodinach, tak ze proste spadne, bez hlasky "sit. kabel odpojen" ....

 

V podrobnostech ( sitove pripojeni) vidim, ze je mi pridelovana IP adresa jakymsi "zapujcovanim" ... netusim co to znamena, takze sem volala na UPC linku, kde mi bylo sdeleno, ze problem muze byt v naistalovane antivirovem programu, nebo v tom, ze nemam naistalovany akt. ovladac pro sitovku. Pred W XP jsem na PC mela instalovane W 2000 a vse behalo jako na dratkach.

 

Odinstalovala sem anivir. program a ovladac sitovky je jiz od pocatku ten nejnovejsi, problem ale stale pretrvava.

 

Muzu poprosit o radu....napad ....navod, jak se padani site zbavit?

Moc diky ...

 

Máte nainstalovaný Service Pack 2 a všechny poslední záplaty z Microsoftu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender

Ohledně toho zapůjčování nemusíte mít žádné starosti, jedná se o standardní položku protokolu DHCP. Váš problém může být ve špatném UTP kabelu, dále bych zkusil prohledat počítač, zda neobsahuje malware, spyware, viry atd, radu UPC o odstranění antivirů bych raději ignoroval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...