Přejít na obsah

ADSL versus Karneval


Návštěvník Anonymni

Doporučené příspěvky

Volny.cz opět trochu vylepšil svoji nabídku ADSL. Při podpisu smlouvy alespoň na 12 měsíců odpadá aktivační poplatek 999 Kč. Možná symbolické, ale kde člověk najde talíř na ulici? Běží mi to ADSL od Volny.cz na dvou číslech a stále hodně velká spokojenost. Problémy naprosto žádné. Cena měsíčně za 512/128/1:50/1Gb 650 Kč včetně DPH. Rychlost stále 300 - 400 kbps.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pises, ze Karneval jsou podvodnici a ze ... ja nevim co.

No ja jsem stejne jako Derek jejich spokojenym zakaznikem. Mam kabelovku, mam 45 programu, z nichz stejne koukam jenom na 4 (CT2, HBO v nedeli, National Geographic a Discovery Channel), mam take Internet Premium Turbo.

 

Prdim na limity - ovsem uznavam, ze pokud pres broadband internet (coz stejne 512 kbps neni) preneses mesicne do 1GB dat, tak bud a) nejsi normalni uzivatel internetu, nebo b) neumis vyuzit vyssi rychlosti. Jinak to totiz nejde... Mam dve deti, kazde z nich surfuje na svem PC, ja mam laptop, moje manzelka take, a mesicne "vydojime" okolo 25 - 30 GB v teto sestave...

 

K tomuto slouzi broadband (opravdovy) pripojeni k internetu. Z tevych prispevku mam pocit zapskleho stezovatele na vse co se stalo a stane, kterych je v CR stale jeste hodne... Doufam, ze vyhynete jako dinos...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...