Přejít na obsah

Rekord ve stahování a FUP


Návštěvník Dredd

Doporučené příspěvky

Návštěvník Dredd

Zdravím, zajímá mě jedna věc a to je to kdo vubec stahl na UPC nejvíc dat (za měsíc, muzete pridat i screen ;-)) a jestli na někoho už UPC zpětně uplatnilo FUP... Díky 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou jsem při tarifu starter(20G) stáhnul cca 100G a FUP na mne neuplatnili, určitě to neřadím mezi rekordy, ale rád touto cestou UPC děkuji za omezený neomezený internet :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník gonza123

Já jeden měsíc stáhl okolo 230 GB a fup na mě nebyl použit. Ale ke konci mesice jsem tahal jenom linuxove distribuce abych vedel kolik se da stahnout. Kazdopadne jeste zkusim, kolik to da, nez me típnou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Velice chytrý thread, jen co je pravda.

 

Tím, že tu vykřikujete jak moc dat stahujete, akorát upozorňujete na svoji IP adresu, dle které jste dohledatelní a uvidíte, že se na Vás zaměří, ať už policie, či UPC samotné.

 

230GB v linuxovích distribucích se nastahovat opravdu nedá :lol:

 

Ani, kdyby to člověk stahoval X krát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gonza123

Že ne? :wink:

 

A proč by se na mě měl někdo zaměřovat? Linuxové distribuce jsou free.

 

Když vezmu 230GB = 230 000MB = 230 000 000KB

 

Při průměrné rychlosti stahování 728KB/s (u mě) to je

 

230000000/728=315934s => 5265min => 87,75hod => 3,65 dne

 

Takže vidíš že to jde uplně bez problému... Jinak neni to přesný výpočet ale do 5 dní bys to měl v pohodě stažené... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Ale já přeci neříkám, že to nejde, spíše mě to příjde divné to testovat. já bych to osobně měl za poloviční dobu.

Uznávám, že jsem to napsal formou, že tomu nevěřím. Moje chyba měl jsem to napsat jinak. :oops:

 

Jen spíše mě zaráží fakt, že někdo takto zbytečně testuje a stahuje data jak o život, která stejně nemá šanci využít, ale hold stahování je dnes pro docela dost jedinců téměř nemocí.

 

I já mohu s klidem konstatovat, že traffic nemám nízký (do 70GB), ale prostě mi jde špíše o to, že se tu projednává, kdo kolik stáhl a vypadá to spíše jak test na to, kdo bude rekordmanem v počtu stažených dat.

 

Prostě FUP bylo zrušeno, nemá cenu testovat zda Vás odpojí, takto akorát na sebe upozorňujete, že aha, tento klient stahuje hodně, "šup s ním do škatulky stahovačů".

 

Napsal jsi: "Kazdopadne jeste zkusim, kolik to da, nez me típnou"

 

Nechtěl jsem nikterak napadnout Tvůj příspěvek ( jen mi to prostě přišlo nesmyslné to testovat) ...ale pokud jsi fanoušek linuxových distribucí, klidně si je stahuj každý měsíc v jiném pořadí, platíš službu, za kterou máš právo ji plně využívat. Proti tomuto nic nemám, spíše jde o princip a příjde mi trošku divné testovat "kolik dat UPC unese?" O to mi šlo převážně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gonza123

Jasny, taky uznavam svoji chybu.. Tech 230GB jsem stahoval jenom jednou.. To jak jsem psal ze zkusim kolik to unese jsem myslel spise nadnesene. Myslim ze normalne se clovek nad 100GB nedostane, navic ja bych to uz nemel snad kam davat.. Jenom jsem zkousel nakolik je to bez limitu prenesenych dat, a myslim si ze skutecne plati co upc deklaruje.

 

Mimochodem ted jsem se chtel podivat kolik jsem stahl a https://kraken.dkm.cz/ nefunguje. Odkazalo me to na nejakou stranku registrace.upc.cz a kdyz se tam prihlasim tak nikde nejde sledovat muj traffic.. Nevíte co s tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na UPC dobre vedi kdo a kolik toho stahne, kdyby chteli tak uz by vas tipli,

takze je videt ze tam opravdu zadne omezeni neni, coz je pro UPC pochvala.

 

Pochybuju ze by podobne prispevky meli na neco vliv. :wink:

 

Pocitani dat na strankach UPC bylo zruseno, protoze neni duvod jiz neco pocitat kdyz nejsou limity.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Blurcak

No stim FUP nevim jak ted, ale na byvalem byte sem mel jejich pripojku a po dvou letech bylo navyseni z 1024/128 na 5M/512 kdyz sem si obcas stahl vetsi mnozstvi dat cca 20giga behem 2-3 dnu tak sem mel na 14 dni snizenu rychlost na cca 2Megabit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gonza123

Jasny dík.. jenom mě to zajimalo. Ale to nové rozhraní mi přijde dost nepřehledné.. Ale to je jen muj subjektivni nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...