Přejít na obsah

Zvednuti rychlosti nebo blud?


Návštěvník Fabiak

Doporučené příspěvky

kdyby radši zvedly upload kkti, když jsem měl upload booster tak to většinou těch 1024kbps stejně nejelo a když mám teď 512kbps tak to stejně těch 512 kbps nejede :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Stejně mi to u Classic nejede oněch 12288, a ještě jsem přišel o možnost dvojnásobného uploadu. Jen těží z toho, že jsou jediný kabelový poskytovatel v republice. :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

U Classicu ti to zatím stejně těch 12288 nepojede. Ta rychlost se u těchto tarifů bude navyšovat až v průběhu června, nikoliv května.

 

Jinak, co tu říkáš, tak není pravda. UPC určitě není jediný kabelový poskytovatel v ČR, je jich spousta. Jinak by sis stejně moc vybrat nemohl, protože sítě kabelových operátorů se většinou nepřekrývají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník koubi1

rychlost zvedly od 1.Května!! musíte restartovat modem = odpojit ze sítě 230V na 15-30s a zapojit a je to mě to funguje,já mám 4120kb/s/256kb/s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

jj to je pravda, že rychlosti zvedli v průběhu května, ale jen u tarifů nižších než Classic. Od Classicu nahoru, to budou zvedat až v průběhu června.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Fireball
Tak, tak, dvojnásobnej upload zrušily, takže to spíše vnímám jako zpomalení a zhoršení služeb!!! :evil::!:

 

 

Beztak to u vetsiny lidi nejelo tak jak by melo a platily za to.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
Tak, tak, dvojnásobnej upload zrušily, takže to spíše vnímám jako zpomalení a zhoršení služeb!!! :evil::!:

 

 

Beztak to u vetsiny lidi nejelo tak jak by melo a platily za to.....

Přesně tak, jelo to tak 2 týdny.

 

Ale spíše by mě zajímalo jak to bude s budoucností pateřní sítě UPC...

Přeci jen sami vidíme, že upload už svého stropu dosáhl, co nás čeká s downloadem?

 

Bude nadále UPC stále zvyšovat rychlost, nebo se konečně zamyslí a pokusí se udělat něco pořádného do budoucna?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upload Booster

To ten Upload Booster úplně zrušíli, nebo jen u těch rychlejších tarifů? Já ho měl u Extremu a byl jsem spokojen odesílalo to stabilně přez 200 kB/s. Teď ho zrušili a mám neuvěřitelných 17,01 kB/s, ale někdy to chvilkově zázračně zrychlí na 170 kB/s. Je to normální stav. Můžete napsat vaše rychlosti uploadu + stabilitu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...