Přejít na obsah

Nove kanaly v digitalni nabidce


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Proč se musí žádat radu, vždyť kanály axn sci-fi a crime už povolení rady mají. Myslím si že je to jinak, ale to se tu stejně nedozvíme. Jinak 1.4. jsem volal na zákaznickou linku UPC a bylo mi řečeno že oba kanály jsou v distribuci od 1.4., ale pokud je chci přijímat musím přejít na nabídku supreme. Se skřípěním zubů jsem tedy tak udělal, ale kanály stejně nepřijímám. Je to pěkná lumpárna. Budu požadovat vrácení peněz za období kdy jsem tyto kanály přijímat nemohl.

 

Povolení má AXN pro vysílání ze satelitu, pro distribuci v sítích kabelové TV musí tyto společnosti žádat RRTV o možnost zařazení do své nabídky (takový malý Kocourkov), na Slovensku prý zařadí program do nabídky a oznámí to radě.

Takže až se v zápise RRTV objeví registrace AXN scifi a crime pro UPC tak se jich nejspíše dočkáme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Miloš

Takže jsem se ptal na klientském centru ohledně programů AXN Scifi a Crimi ohledně termínu zařazení do nabídky(jaké?) a zda bude možno případně tyto dva kanály samostatně zakoupit k nabídce Standart. Zde je odpověď z klientského centra.

 

Programy AXN sci-fi a Crimi, na které se dotazujete, jsou připravovány na zařazení do naší programové nabídky v průběhu jara. Přesné datum zpuštění a programovou nabídku, do které budou tyto programy zařazeny Vám však zatím nejsme schopni zdělit.

 

 

Tak a teď se v tom vyznejte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen se chci zeptat, jestli se dájí k balíčku Internet Classic+Standard+HBO přiobjednat další stanice jako například Filmbox EXtra za 100kč nebo Cinemaxy nebo to může být s nabídkou Standard, která není v balíčku s netem? V UPC snad nejsou tak blbý aby nenabízeli AXN scifi a crime za příplatek kolem 100kč podobně jako ten Filmbox. Jestli by to vůbec šlůo přiobjednat? I když z toho posledního mailů plyne, že ještě neví kam je zařadí, což nechápu když 7.4 v tiskové zprávě byla zmíněna nabídka supreme. V UPC asi neví levá ruka, co dělá pravá :twisted: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiank všimli ste si, že už i v digitálu je national Geographic ta maďarská verze místo polské. Takže náš čekají maďarské popisky a reklamy :evil: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím nijak, mají se mi ozvat. Ale nenechám se, je to jejich chyba tak nevím proč bych za ní měl platit já. Tak si zatím držím palce :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Katoda

Tak byla dnes vydána nová tisková zpráva z posledního zasedání Rady pro RTV:

http://www.rrtv.cz/cz/files/press/TZ8.pdf

 

Několika kabelovkám RRTV registrovala rozšíření programové nabídky, ovšem o UPC není ve zprávě ani slovo. Takže se AXN Crimi ani AXN Sci-fi zřejmě opět nedočkáme.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V UPC jsou naprostí diletanti, stačí se podávat na jejích strábky a seznam kanálu jaký šíleností se tam člověk dozví :twisted: . A není možný, že jim to rada zatrhla protože to chcou zařadit do káblu za tolik peněž? Přece jen všude jinde je to levnějí a u Elsatu(kábl v již.čechách) dokonce jen za 370kč měsíčně. te´d začal vysílat v Digi nový dokumentární kanál DoQ a v UPC zase nic.

Co mě ale vytáčí je neschopnost UPC opravit nefunkční zvuk u VH1 :!::!: A že to už dva týdny nejede, navíc se ještě při navolení na VH1 sekne stb a je třeba ho zrestartovat :twisted: . Přes veškeré pokusy o reklamaci se nic neděje. Docela mě to štve, protože tu stanici mám rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
A není možný, že jim to rada zatrhla protože to chcou zařadit do káblu za tolik peněž? Přece jen všude jinde je to levnějí .

Kdyby to zatrhla, tak se i to ve zprávě objeví. Ale o UPC tam není ani slovo, takže je pravděpodobnější, že žádost o registraci ještě nebyla vůbec podána. Navíc do cen nemá RRTV co mluvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba ještě jednají s HBO ČR, třeba právě kvůli těm cenám. Nchce se mě věřit, že by to prostě někdo nepodal. škoda hlavně AXN scifi, protože 29.5 tam začíná Farscape, ale třeba to do té doby bude. Pořád doufám, že buda i jiná forma objednání než jen přes Supreme, protože Axn Crime nemá určitě takovou hodnotu, aby za něj chtěli 1099kč a nutnost předplácet si všechno. Seriály jsou tam shodný s normálním AXN narozdíl od scifi kterýho se úplně zbavili a je až na výjímky jen na AXN SCifi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...