Přejít na obsah

karneval light


Návštěvník coltcha

Doporučené příspěvky

uvazuji o karnevalu light....

jsem v pronajmu bez telefoní linky ( adsl nepripada v uvahu), za gprs platim 850,-, coz mi prijde zbytecne moc za tu smesnou rychlost...(navic se mobil po pul hodin vypina)

zajimal by me nazor na tuhle sluzbu...vim ze si moc nepomuzu, ale aspon to poslape furt (nejsem nejakej extremni stahovac)

cenove mi to vychazi o necely 200kc levnejs plus o malinko vetsi rychlost (navic ted 2 mesice s o poznani vetsi rychlosti)

 

zajimalo by me, na kolik to opravdu vyjde (vstupni polatky, nutnost podpisu smlouvy na nejakou dobu???, atd) popr. nejake jine alternativni moznosti na pripojeni....

 

diky coltcha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud bych to mel srovnat s GPRS, tak je to urcite vyhodnejsi (pokud nepotrebujes mobilitu), rychlost 150/50 Kb/s je garantovana, problem je v limitu prenesenych dat 1 GB, kdy po prekroceni jedes nastesti dal na rychlosti kolem 64/30 Kb/s - tato rychlost uz ale neni garantovana, takze to vetsinou jede pomaleji. Dalsi minus je ze Karneval standartne dava pouze neverejnou IP adresu, ale to poukud vim je stejne i u GPRS.

 

Myslim ze je ale dost mozne, ze Karneval tuto sluzbu do budoucna trochu upravi do lepsich cisel , vzhledem k tomu ze "konkurencni" UPC zavedlo podobnou sluzbu se znatelene lepsimy podminkamy a nizsi cenou.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK

Ciste informacne vcera sem mel moznost srovnat Karneval po omezeni s GPRS ... dosti nelichotive pro tu udajnou 64/32 od Karnevalu protoze to GPRS je rychlejsi :lol:

Pokud by ten 1 GB nestacil tak se pripravit na nejhorsi :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejne to jej jedno slecna na hotlince mi sdelila ze v pardubicich je zatim pouze televize, ackoliv na strankach mi to vyhodilo, ze muj barak ma televizi i internet....

 

a ze si mam poslat objednavku a mozna mi daj za pul roku vedet???

 

btw ty prispevky se takhle cistej casto, vcera melo tohle tema 10 prispevku ted jenom 4!!!!

bo jsem opet lama???

 

Odpoved admina: Vidis dobre smazal jsem ty zavadejici prispevky, ktery hlasaly ty hovadiny ohledne internetu light + tv, ale to bylo spis vyjimecne, normalne to nedelam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kecas, obcas se mi povede 20GB vycerpat, avg speed po omezeni rychlosti je 50-60/20-30kb, z GPRS od ET, ktere pouzivam, nedostanu vic jak 35/10kb.

 

Obcas ctu tve komentare a podle tve averze ke Karnevalu typuju, ze ti jejich technik behem instalace netu prefik starou... Bez se bodnout s tema svejma kecama a nepravdama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
Kecas, obcas se mi povede 20GB vycerpat, avg speed po omezeni rychlosti je 50-60/20-30kb, z GPRS od ET, ktere pouzivam, nedostanu vic jak 35/10kb.

Musis mit hodne mizernej mobil (typuju na neco znacky NOKIA) ze ti jede gprs tak pooooomaaaaluuuu :lol:

Rychlost vašeho internetu:

Rychlost stahování dat:

5.8 KB/sec

Rychlost připojení k Internetu:

46.5 Kbps

Aktualni rychlost, btw tezko das najednou rychlost alespon 50/20 kdyz je to halfduplexni pripojeni a upload snizuje dost nehezky rychlost downloadu.... tak nekecej :lol:

Diky bohu ze s timhle predrazenym shitem po trech letech koncim, a ty si to s tim hod :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Tak koukam, ze kdyz kamos jede GPRS pres S55 s grps class 10 a ma podobny hodnoty rychlosti jako Tonda, ze na vine je jeho "obstarozni mizernej mobil". Ono sice class 10 (4/2) je tusim jeste porad spicka a navic min. u ET je maximum 5 slotu najednou, takze jeden porad zahali, ale vsechno je to vina telefonu. No to si me pobavil :lol: LOL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

za 690,- je to fakt hodne (dyt upc za 555 nabizi 256kbps), ted mam turbo ale pozdeji asi budu nucenej prejit na light (bohuzel upc v baraku neni), podle me by byla adekvatni cena tak okolo 450/mesic :?

 

btw. je to totalni nepomer: 1000kbps za 1090/mesic a naproti tomu 150kbps za 690/mesic -to je jako by mercedes S-klasse stal o tretinu vic nez octavka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a este sem zapomel na jednu vec: v karnevalu docela kaslou na to co za tezky love zjistujou od uzivatelu -byl sem na debate, 3hodiny sem se te babe z agentury snazil vysvetlit ze by mela byt naka rozumne rychla nabidka za rozumny peniz a ona se tam pokousela prezentovat 80kbps!!!! za naky 300/mesic -sileny ...SHIT to fakt nejsou schopni nabidnout za tech 690 (resp. 590 s tv) aspon 256kbps???! :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...