Přejít na obsah

Handan CV-7000 HD


Návštěvník Honzam

Doporučené příspěvky

co znamená vytáhnout a zandat kartu, za provozu ??

Ano, treba za i provozu.

 

V neblizsich dnech by se mel objevit novy FW, tak pripadne uvidis jestli to pomuze,

ja ted smazl vsechny kanaly a znovu je dal manualne vyhledat a vse funguje jak ma,

funguje to jak na starem, tak na tom novem (jeste nevydanem) FW.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

musíš jim znovu zavolat ať ti pošlou ten obnovovací signál, a hlavně při tom musíš mít pořád zapnutej STB, může to trvat i dýl než ti na infolince řeknou, dozvěděl jsem se, že kolikrát ty obnovovací signály odcházejí se zpožděním, musí být pořád zaplý STB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník andy

tak ty obnovovaky mám za sebou celkem asi 6 x, vždy potvrzené od UPC, že do boxu došly

čekám na telefon od techniků, slíbili, že zavolají sami, prý nejsem sám postiženej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stává se to jen mě, že když nechám stb zapnutý přes noc na nějakém HD kanálu, tak se železnou pravidelností tam ráno najdu zamrzlý obraz a po stisku zapínacího tlačítka začne rejdit po disleji přístroje čárka naznačující zapínání?

 

Tj. jako by byl vypnutý, ale přesto z něj šel obraz a na displeji svítilo číslo zvoleného programu? Jinak zapnutý ve skutečnosti byl, hřál jako obvykle :)

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, máte někdo, nebo měl jste někdo problem se zasekáváním programů . Kupodivu to nedělají všechny programy ale u mě nejčastěji Discovery, AXN, AXN scifi a Crimi, CS film. Je to pak nekoukatelné. Když se to začně zasekávat tak pomůže přepnutí na jinej kanál a opětovné vrácení, ale to pomáhá pouze na chvilku pak se zasekávání vrátí. Když to neudělám tak zasekávání přejde ina zvuk a pak se obraz sekne na pevno a musím vypnout a zapnout STB. Jsem z toho docela zklamanej. Samozřejmě na analog nebo scart to nedělá. Díky za rady a postřehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dany

Jestli to není kabelem, a to zasekávání očividně není, pak reklamovat a žádat výměnu slavného H 7000 HD. Jiná cesta asi není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...