Přejít na obsah

Handan CV-7000 HD


Návštěvník Honzam

Doporučené příspěvky

Doporucuji prekontrolovat kabelaz, problem bude temer jiste v ni , popr. nekde dal po ceste.

 

Jinak mam zkusenost ze pokud CV-7000 rychle za sebou ztraci a opet chyta signal, tak se po chvily muze zaseknout, ale stane se to opravdu v extremu kdy je jasny problem se signalem, ktery popisuje Anonym 62.245.69.50.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

HDMI i anténní koax mám Bandridge (zkoušel jsem i jiné) takže asi bude chyba v kabeláži do bytu (je tady původní z analogu, jestli to má vliv - víte o tom někdo něco?). Nicméně může být kabelem kolísání signálu? U nekódovaných kanálů mám kvalitu 95-98% a signál 60-64% u kódovaných kvalitu stejnou, signál 55-58%, sek8 se ale jen CS film...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Dík za radu, znovu vyzlouším. Kolik máte sílu signálu u Handanu 7000 vy? Mimochodem nevím v kterém multiplexu jsou nekódované, ale u mně skutečně odpovídá síla signálu stejná u nekódovaných a pak je již zmíněná stejná u všech kódovaných...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Teď jsem znovu otestoval - dva různé kabely - koax i HDMI (Bandridge, Profigold) - síla signálu stále stejná. ČT2 + Cinemax - oba multiplex 170, ČT2 signál 62-65%, Cinemax 52-57%. Takže u mě kódování vliv na sílu signálu má...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Program ČT2 vysílá na jiném kmitičtu.

Kdybys trochu hledal, tak si tomus dal práci a tady - http://www.upczone.cz/download/seznam_muxu.htm je přehled programů i s kmitočty.

 

Jako další, pokud zmáčkneš 3x "i" tak se ti zobrazí informace, kde horní čísla znamenají kmitočet / QAM / SR a dole vidíš úroveň a kvalitu signálu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HDMI kabel nema na silu signalu zadny vliv.

 

Ono nejde jen o silu signalu, ale taky o ruseni.

Pokud mas jistotu ze problem neni v privodnim koax kabelu ci nejakem rozbocovaci, pokud tam nejaky mas a porad to blbne, tak se obrat na UPC, at to prijdoi prekontrolovat.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

to Milav: Ale takovéto hodnoty signálu jsou úplně v pořádku. Jak myslíte, že mají vysoké hodnotu u síly signálu ostatní zákazníci. Tyto nízké hodnoty síly signálu jsou způsobeny SW v STB. Tady spíš záleží na hodnotě u kvality signálu, kde by nemělo klesnou pod 97 %.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník seny

Mně se taky CS film pořád seká. Někdy je to sotva postřehnutelné, ale jindy to hodně otravuje. Jiné kanály jsou OK, nikdy to nezlobí. Čím by to mohlo být? To nebude kabelem, když to dělá jen na jednom kanálu ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...