Přejít na obsah

Rapidní snížení rychlosti v Ostravě?


Návštěvník jirmond

Doporučené příspěvky

Návštěvník jirmond

Zdravím, máte někdo taky problém s rychlostí internetu? Mám tarif STARTER kde je deklarována rychlost downloadu 2048 kbps a uploadu 256 kbps. Již dva dny testuji rychlost a průměrně naměřím 120 kbs download a 61 kbps upload !!! :evil: Lokalita Ostrava, Bělský Les.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jirmond

Tak jsem sdělil "skvělé" UPC můj problém pomocí kontaktního formuláře a k dobru jim lze přičíst, že odpověděli velmi záhy a to na druhý den. Nicméně odpověď mě velmi překvapila, cituji:

 

Vaše rychlost byla omezena z důvodů odesílání nežádoucí pošty z Vašeho počítače. Proto prosím zkontrolujtá Váš operační systém antivirovým a antispamovým programem. Po zkontrolování a vyčištění Vašeho PC zašlete e-mail s žádostí o odblokování.

 

Samozřejmě, že vlastním antivirák a taky spoustu programů na odstranění spywarů a ikdyž běží na pozadí, vždycky nějaký trojan proklouzne, nicméně čistím jej od tohoto balastu často. Ale aby to byl důvod omezit a hlavně BEZ UPOZORNĚNÍ rychlost internetu, se mi zdá neskutečné!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...