Přejít na obsah

https://registrace.upc.cz/


Ondrej1

Doporučené příspěvky

Dnes mi přišel mail jako reakce na můj dotaz od UPC s pomocným heslem 123456, znovu jsem účet upcmail do OE nainstaloval a již je všechno v pořádku.

Díky za rady Tomusi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník halali

Tak co dělám na tom registrace.upc špatně? Do Osobní číslo zadám Variabilní symbol bez poslední číslice a pak heslo,a nic. Ani na moje UPC mi nejde zaregistrovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník halali

Tak jsem poslal mail na UPC ohledně toho,že se nemůžu nikde zaregistrovat ani přihlásit,a dnes mi přišla tato odpověď:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážený pane xxxxx,

 

reagujeme na Váš mail ze dne 1. 7. 2008 ohledně služby ... UPC Internet, UPC telefon, UPC digitální televize.

 

Omlouváme se za výpadek. Naši technici na tom pracují a v co nejbliší době to bude pořádku.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník halali

Takže se zeptám raděj tady. Platím přes SIPO:

 

Co mám zadávat na- muj.karneval.cz do políčka uživatel před zavináč? Heslo mám dávat stejný jako jsem měl předtím?

 

Co zadávat na- registrace.upc.cz do políček Osobní číslo a co do heslo?

 

A co zadávat na upc.cz/my_upc/register/ do políčka Zákaznické číslo a co do příjmení? (tady předpokládám že to bude moje příjmení :D )

 

Zkoušel jsem všechno možný,číslo zákazníka,jaký mám na původní Karnevalové smlouvě,variabilní symbol bez poslední číslice,heslo původní co mi přidělili,heslo mnou změněný,a nějak se nechytám..Ten variabilní symbol,tím se myslí těch 10 čísel bez toho posledního,nebo se k tomu počítá ještě to trojčíslí za variabilním symbolem označené Tr.kód?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...