Přejít na obsah

UPC chystá na víkend údržbu, mohou přijít výpadky


Ritchy

Vědeli jste o tom, že Vám nemusí jít od pátku do pondělí Internet?  

23 hlasů

  1. 1. Vědeli jste o tom, že Vám nemusí jít od pátku do pondělí Internet?

    • Ano - dostal(a) jesem e-mail
      5
    • Ano - dočetl(a) jsem se to na stránkách UPC
      0
    • Ano - dočetl(a) jsem se to jinde (nevím to od UPC)
      5
    • Ne, vím to až nyní
      13

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Tak jsem cvicne vyzkousel co snese SMTP server po tom upgradu a bohuzel se nic nezmenilo, po prekroceni 10 MB prilohy u mailu opet kolaboval. :x

Chudaci co vyuzivaji webove rozhrani s temy 2 MB neodeslou ani nejake PDFko :wink:

 

Jdu si sehnat nejaky rozumejsi SMTP server.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SMTP protokol je - jak z názvu vyplývá - simply mail transfer protokol. Pro přesun souborů byl vymyšlený FTP - file transfer protokol.

 

SMTP není navržen pro přesun větších souborů a ani pro to není vhodný.

 

Bylo by dobré, kdyby si to už všichni konečně uvědomili a pochopili, že kvůli tomu, že jejich foťák dělá velké fotky, se ještě nezmění podstata SMTP.

 

 

To je sice vse moc hezke ale jak chces vysvetlit 60ti lete babicce jejiz velikou zabavou je foceni a potrebna uprava fotek ze nemuze odeslat vice nez 1fotku protoze na to neni SMTP staveny a jak ji naucit pouzivat FTP,ICQ,USCHOVNU? Pro ni jako pro vetsinu uzivatelu je jednodusi kliknout na soubor a dat odeslat -> prijemce posty dat jmeno a odeslat a prijemce si to casem vyzvedne. Jak ji to vysvetlis? Ze musi pokazde cekat nez se nekdo prihlasi aby mu to mohla poslat pres ICQ nebo to nahravat a pak odesilat pres uschovnu?

Mame 21stoleti, litame do vesmiru a vse se zdokonaluje ale budeme stale pouzivat 26let stary protokol? A do kdy? Do roku 2020 nebo dele? Chapu ze obnova toho protokolu je nakladna a slozita ale pochybuji ze nejvetsi tri portaly v CR jako je Seznam, Centrum a Atlas by se na to nezmohli nebo alespon jeden z nich???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem cvicne vyzkousel co snese SMTP server po tom upgradu a bohuzel se nic nezmenilo, po prekroceni 10 MB prilohy u mailu opet kolaboval. :x

Chudaci co vyuzivaji webove rozhrani s temy 2 MB neodeslou ani nejake PDFko :wink:

 

Jdu si sehnat nejaky rozumejsi SMTP server.

 

 

Prosim te az nejaky takovy najdes tak to prosim napis. Take by se mi dost hodil a nejen me. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SMTP protokol je - jak z názvu vyplývá - simply mail transfer protokol. Pro přesun souborů byl vymyšlený FTP - file transfer protokol.

SMTP není navržen pro přesun větších souborů a ani pro to není vhodný.

Zrejme na tom neco bude, ale potom nechapu proc se vsichni predhaneji kdo nabidne vetsi emailovou schranku (Seznam - 2 GB apod..).

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
Tak ja odobne napriklad pouzivam seznam ze vsim vsudy.. :lol:

No myslím si, že v této kategorii zatím vládne asi nejvíce Gmail, ale tento thread nechci zaplňovat zbytečným offtopicem.

 

Jen se někdy trošku divím, že lidé využívají email UPC, když jsou na trhu mnohem lepší a stabilnější nabídky pro email.

 

Navíc UPC Vám stejně žádná oznámení o případných výpadcích nepošle, takže dle mě je ta emailovka stejně na dvě věci. (max., co vím, tak tam chodí reklamní akce, aby z Vás vyždímali další penízky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz nemuzu odesilat vic jak 7MB. To to pekne zkrouhli. Kdyz chci odeslat fotly maile z promoce v celkovy velikosti 32MB tak to musim rozhazet do 12mailu. Timhle tempem zvysovani rychlosti to za chvili budu posilat po 1fotky ne? Co je to za smysl to zpomalovat? Je nejaky filtr ktery se napise do predmetu aby se ten limit obesel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...