Přejít na obsah

Counter-Strike Source a skakajici koza :)


Návštěvník winn

Doporučené příspěvky

Návštěvník winn

Zdravim, uz delsi dobu mam problemy s upc takze se podelim o sve poznatky a mozna mi nekdo z vas poradi. Problem je nasledujici, pri hrani vyse zminene hry mi netgraph (nastroj ukazujici ping, loss, choke) ukazuje hodnoty uspokojujici bez lossu i choku a ping take dobry nicmene ja vsem ostatnim neskutecne laguju a sem tam to laguje i me. byl tu technik ten mi rekl ze s tim nic neni. Dela to skoro na vsech serverech, WoW dela to same (DC, lagy) nicmene o tom je thread nahore. Jinak raty ve hre 100/100/25000 mam a kdyz sem mel ADSL vse fungovalo normalne. vi nekdo co s tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník h1x

normalni, proto jsem prestal css aktivne hrat. 80% hracum s upc, jede css absolutne otresne. problem je na strane upc a prevlada uz pres dva roky, nikdo s tim nema snahu nic udelat. pokud mas moznost jineho poskytovatele, smele k nemu prejdi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník

jinak lagy vrcholi po pulnoci az do rana - je to extremni shit... davam to za vinu nestabilnimu pingu proste 25 26 24 25 321 24 25 26 - ping v cs?sourcu ukazuje nizkou hodnotu ale sekas se(warpujes) jako krava, a neni divu ze to dela nejen v cs source...

a nejsem zdaleka jedinej komu to dela...a myslim ze by chlapci od upc by meli neco udelat protoze hrani po internetu se velmi rychle a hodne rozsirilo a dale se siri... troufam si rict ze uz se celorepublikove vi ze UPC je na tom co se tyce kvality pripojeni (pingu) spatne a to zejmena u hernich aplikaci... zkratka kdejaky parecek z vesnice s 512 kb/s ma lepsi netove podmín než borci z brna, ostravy s rychym a drahym upc...

btw karneval byl o 100% lepsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Problém je v tom, že si Ty sám musíš rozhodnout zda jsi pařan nebo sosač či jen běžný user a zda platíš Ty nebo rodiče :?:

 

Nevím, já si na ping nestěžuji - faktickým důvodem je to, že hry už téměř nehrávám, bo není čas. Dříve jsem hrával UT 2004 a je pravda, že musím souhlasit, pingy ven nestály za moc.

 

Já bych zase raději tu kabelovku, protože výpadky nemám téměř žádné (klep klep na dřevo) a když už je výpadek, tak minimální. :)

 

Prostě tím, že si postěžuješ se tu stejně nikdy nic nevyřešilo, pokud chceš hrát hry, poohlédni se po alternativě, která ti sice asi bude nabízet nižší rychlosti, ale pingem budeš na tom mnohem lépe. UPC na Tvoji stížnost reagovat stějně nebude, už z důvodu toho, že toto stejně není oficiální fórum UPC na psaní stížností a hlavně z toho důvodu, že na jednotlivce se v takovéto firmě zase moc nehledí.

 

Nečekej, že UPC se změní hned.

 

Míček k odpalu je na Tvé straně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
Prostě tím, že si postěžuješ se tu stejně nikdy nic nevyřešilo

Neni pravda, cim vic lidi si bude stezovat, tim vetsi pravdepodobnost nejake napravy, pokud za to tedy muze UPC.

To sice možná jo, ale až v momentě, kdy se jedná o veřejnou petici.

 

Nevím, já na UPC nemám až takový negativní názor, jsem spokojeným zákazníkem.

 

Myslím si, že to chce čas, vše jednou bude, třeba jakožto nová technologie, stím spojené zvednutí uploadu, lepší přístup k zákazníkům.

 

Na druhou stranu, i uživatelé někteří by se měli naučit chovat, ne nadarmo se říká s klidnou hlavou nejdál dojdeš.

To o infolince na UPC neplatí :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravim ve spolek. Sice trosku offtopic ale predpokladam ze by ste mi mohli pomoc. Poridil sem si CS Source origo, dyz se pripojim na nakej server objevi se mapa, ja se nemuzo hnout ani zaradit do jednoho z teamu a za chvili v pravo nahore vyskoci cervene Warning : connection problem. Asi dvakrát se mi podařilo hrát ale jinak vždycky dokola to stejny.

Net mi běží v pohodě7 /prohlizeni stranek,downloady atd/.

 

 

Prosim zkusenejsi hrace o radu na

 

taxcrew(zavin)seznam(tecka)cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...