Přejít na obsah

napájecí zdroj


Návštěvník honzap

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Jak pozor na dodržení proudu! klidně si může koupit 2A 12V a nic se stím nestane.

ale pozor nesmí být menší než 1,2A protože by to trafo bylo pod dimenzovaný a bude tím trpět= bude víc topit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

No podle mě to musí být přesně tak jak píše tomus. Protože trafo není v modemu, ale je zvlášť. To je to, co je vidět na obrázku, a potom se přeci musí dodržet přesný výstup proudu z trafa, tzn. nesmí být menší ani větší. Jinak by modem nefungoval a možná i odešel. Jsem laik, takže mě opravte, pokud melu nesmysly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud tam pripojis trafo kde neni stabilizator napeti, s vystupem 2A/12V a modem si vezme jen 1.25 A, tak napeti tim padem vyroste odhadem nekam ke 14 V a muzes modem odpalit.

U trafa je zavisle napeti na odberu proudu , pokud 12V trafo zmeris naprazdno, tak zjistis ze napeti je treba 16 V, se zvysujicim odberem proudu pak napeti klesa a pri 2A by melo davat tech udavanych 12 V, napriklad.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si koupi zdroj (ne trafo) s parametrem 12V/2A, tak to znamena, ze zdroj dava na vystupu 12V a je schopen dodat max.2A. Takze pokud pripoji modem, zdroj mu da proudu kolik potrebuje (tj. tech 1 a kousek A) pri 12V.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...