Přejít na obsah

Upload silne ovlivnuje download


Návštěvník KUFI

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kleff

na to je nejlepsi NetLimiter kdyz neco stahuju z DC a jede to treba 100kbs tak omezim upload treba na 4 aby se to nepralo a je v pohode a kdyz to stahnu tak ho zase pustim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S BitTorrentem mám přes Karneval velmi špatné zkušenosti. Down 3,2kB/s a up 4,3kB/s a to je všechno. Víc prostě nejede. :-/

Ale zkoušel jsem to pouze ve wi-fi síti se třemi uživateli (viditelnost výborná, vzdálenost asi 100m, vybavení pochopitelně vynikající :o)), takže by tam mohl být problém kvůli routeru, ale to bych ani neřekl, protože stejně je tu ta neveřejná IP. Strašlivé prokletí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady asi pomuže jen jedno, veřejná IP adresa. Proxy Karnevalu zřejmě spolehlivě blokuje většinu portů, které standartně Bittorrent používá. Z vlastní zkušenosti:

Neveřejná IP: UL +- 15 kB, DL 2 - 20 kB maximálně

Veřejná IP: UL 15 -18 kB, DL 10 -100 kB max, po rozběhnutí průměrně 60 kB

 

To už je celkem použitelné. Bohužel to stojí tu stovku měsíčne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Uz jsem to tu psal - mam neverejnou IP a bittorrent v NEJVETSI pohode. Vcera jsem z http://torrent.halooo.com/ stahnul dva filmy, rychlost jela pres stovku, kdyz odesli rychly seederi tak byla kolem 40 kB ! Mozna jsou problemy z jinejch trackeru, ale to je zalezitost poctu a rychlosti seederu a peeru, ale urcite ne Karnevalu. Vetsinu svyho soucasnyho trafficu protahnu prave pres Torrenty ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

Ono v Torrentu samozřejmě záleží na tom kolik je zdrojů a kolik lidí chce stahovat. Když bude 50 zdrojů a 20 stahovačů tak bude rychlost velmi dobrá (i na neveřejné adrese), když bude 100 zdrojů a 500 stahovačů, tak to pojede rychlostí vypnutého telefonního modemu. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Ale tak to jsem snad psal taky ...

 

Jinak k tomu ceskymu trackeru - je sice zameren na jeden sortiment (prevazne cesky filmy,filmy s ceskym dabingem a ceskou hudbu), ale dost se rozjizdi, docela se tam dodrzuje i to ze po dotazeni by mel kazdej alespon chvili seedovat dal a hlavne je tam admin/i kteri sedi nekde za morem na velky lajne a seedujou s uploadem nad megabit. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek
ty znáš nějaký tracker s českýma filmama, sem s tím, to přesně potřebuju

 

Koukni na moje prispevky, cca o tri nad tebou .... Staci cist a divat se 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj. Teď poprvé v životě jsem stahoval dokonce 80kB/s !!! Ó, jaký to přeslavný den. Blbý, že ta wi-fárna má nějaký problém a rychlost mi kolísá ze 600kbps na 60kbps. Vůbec netuším co s tím. Jinak ta veřejná IP je mi asi na nic, pokud mám v cestě dva routery, nebo ne? Když jsem se na to ptal, tak mi bylo řečeno, že je to blbost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...