Odesláno 30. července 2008 16 let Ahoj , chci se zeptat už asi po třetí se mě místo naprogramovaného pořadu nahrála jen černá obrazovka ! a video se prehrává po cca 3 sekundových skocích. co s tím ?
Odesláno 30. července 2008 16 let Budto zakodovany kanal ke kteremu nemas pristup, nebo vypadek signalu, treba i kratkodoby, DVR uz to pak nerozdycha a nahraje cerno. Kabel 150 Mb/s - Komfort Compal VF, VTV box, CA modul Brno
Odesláno 31. července 2008 16 let ANO na toto jsem take pomyslel , stalo se to uz 2x u STV1 1X u MARKIZA , jinak mam Supreme takze mam vse , ale to ze STB napise ZAKODOVANY KANAL se me stava strasne cast cca 2 denne .
Přidat se ke konverzaci
Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.