Přejít na obsah

je něco nového??


Návštěvník likr

Doporučené příspěvky

Návštěvník Phar

2 ona:

Psal jsem o "poměrně novým CRT", takže rada o připojení přes HDMI mi přijde jako výsměch :scratch: Jestli to není možný, tak to stačilo napsat a byl by klid a budu vědět, že HD od UPC zatím není pro mě, protože i když kabelování zařízení není moje oblíbená problematika, tak je mi jasný, že z digitálního signálu na HDMI analog na SCART neudělám nějakou přechodkou nebo kabelem s rozdílnejma koncovkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Phar

2 ona:

není třeba si zase nějak přehnaně sypat popel, taky se mi stane, že se ukouknu, ale v tu chvíli mi to prostě přišlo neuvěřitelný.

 

2 Tomus:

Dík, konečně dobrá zpráva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Omlouvám se, ale nějak to nechápu, tedy smysl HD na CRT, vždyť to nic nepřináší. HD je určen pro zobrazovadla, která to dokážou zobrazit tak jak to má být (obraz, detaily, barvy, rozlišení atd), ale na CRT je to naprosto zbytečné a ještě v této situaci za to platit? Není to trochu jako SM?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Phar

Přesně to jsem měl na mysli. Zatím to ještě oželím, protože z česky mluvených je tam jenom Filmbox HD. Ale kdyby měla na HD přejít Nova sport, jak píšou na Parabole, a pokud by to vedlo ke zrušení v SD rozlišení, tak už bych o tom uvažoval i když samozřejmě logicky neočekávám HD obraz na SD televizi. Ale doufám, že po zavedení HD zůstane SD rozlišení zachováno. Pokud by ale byly zařazený nový HD programy v češtině, který by neměly ekvivalent v SD, klidně bych si pořídil HD STB a připojil ho k SD CRTčku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...