Přejít na obsah

Konec analogu v Hradci Králové ke konci 2008???


Návštěvník kundrt

Doporučené příspěvky

Návštěvník kundrt

Zdravím,

dostala se ke mně neověřená zpráva, že UPC ukončí vysílání analogové TV v Hradci Králové ve své síti ke konci roku 2008.

Na webu UPC ani jinde na netu jsem o tom nic nenašel a když jsem se na to asi před měsícem ptal jedné pracovnice UPC, která nám nabízela přechod na digitální TV, tak mi nebyla schopná říct vůbec nic.

Nevíte o tom někdo něco bližšího?

 

Díky za odpovědi.

 

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

No to je blbost, v žádným případě analog neskončí. UPC už samo kdysi vydalo tiskovou zprávu o tom, že analog zachovají alespoň v MINI nabídce stále, a že KLASIK nabídku vypnou přibližně stejně jako budou vypínat analogové terestrické vysílání. Akorát, co vypínali v analogu je HBO, to se přesunulo jen do digitálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejna zkusenost - Praha Modrany. Obchodni zastupce se me snazil oblbnout ze analog LETOS konci, ze se uz ted bude vypinat CT2 na Zizkovskem vysilaci apd. reci. Upozornil jsem ho ze uz kabalovku od UPC mam, no nezmenilo se nic, zacal mi tvrdit ze UPC bere signal prave ze Zizkova a ze analog od UPC letos take konci. Neprekvapilo me to, spise pobavilo, ono jaci obchodni zastupci, takova firma ktere produkty nabizi a jasne se ukazuje co jim na skoleni vtloukaji do hlavy. Bohuzel tu stale chybi konkurence, pripomina mi to doby kdy neohrozene pevnym linkam vladnul SPT Telecom ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...