Přejít na obsah

Dnešní "příběh" UPC


Návštěvník Luger

Doporučené příspěvky

Návštěvník Luger

Dám si pauzu od práce, okolo 14té hodiny. Jdu si pěkně na cigaretku na balkón, vidím v ulici parkovat auto UPC. Vyleze technik, bere štafle, zachází do vchodu. Dokouřím, jdu k notebooku, internet nejede. Inu chci volat na poruchy, ejhle, UPC telefon nejede. Zkouším TV analog - nejede. Zkouším digitál nejede.

 

Nasr**** volám z mobilu na poruchy (5 min tam slepice kvokají seznam kde všude jsou výpadky - upřímě jsem se bavil) a říkám, do baráku zalezl váš technik a lup nic nejde. Opověď "aha aha hmmmm, odkud že jste? ah aha hmmm no už nám pár lidí akorát volalo, během dne pošleme techniky" Já na to sakra dyk tu technik je a evidentně to způsobil tak mu zavolejte ne? "To nejde, nemáme na něj telefon, ale zkuste si ho odchytit u auta" To už na mě šli mrákoty, taklže vartuju u vchodu až "technik" půjde pryč, po půl hodině to vzdávám smířen s tím, že jsem ztratil půl dne práce.... a ani olympiádu si nepustim. jakmile slyšim start auta rychle zkoušim TV s tím že vybehnu ho chytit na konec jednosměrky - už vše šlo OK.

 

Neuvěřitelný....

 

Lokalita Praha Řepy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Jenže on ve skříni nebyl tak blbej nejsem bych neprolezl barák, on byl zapojovat nového klienta...

 

 

Mimochodem nebyla to chvilka a když mě net živí, resp přes něj pracuju z domova je to celkem nepříjemný když pak místo v 19 končim ve 21 .... Kdyby nezaměstnávali magory tak se to nestalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Volvo245

bohajeho to je názor ,,kdyby nezaměstnávali magory". Tak si k**a přečti laskavě všeobecný podmínky, kde jasně stojí, že souhlasíš se servisníma zásahama který můžou dočasně omezit služby, co ti jako k tomu mam říct víc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Jo k tomu záložní TV, záložní telefon... Víc služeb naštěstí UPC nedělá.... :lol:

 

Ale příběh neměl být o technikovi to dokážu pochopit, ale spíš o zákaznícké lince a rady "si ho chytněte" "my nevíme že tam někdo je, telefon na něj nemáme" apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...