Přejít na obsah

DVR - údajná speciální nabídka od UPC


Návštěvník goofy75

Doporučené příspěvky

Návštěvník goofy75

Dobrý den, dne mi volala nějaká paní z UPC - telemarketing.

Nabízela speciální nabídku - nový DVR.

Když jsem po ní chtěl detailní informace, tak mi nebyla schopna moc odpovědet.

Řekla, že detaily SNAD najdu na UPC strákách, na které ona však nemá přístup, takže neví přesně. Řek jsem jí, že o DVR vím asi půl roku, a ona na to, že je to nový model - když jsem chtěl modelové označení, řekla me že je to "DVR" - nic víc. Když jsem řek, že bych rád ještě nějaké číselné označení, tak řekla, že DVR a to snad stačí......

No prostě klasický vrchol amatérismu od UPC.

Nabídka je 150,- měsíčně, první měsíc zdarma.

To je jediná věc, kterou bych mohl asi považovat za "speciální" nabídku, ten první měsíc zdarma. Jenže ona říkala, že je to jen telefonní nabídka, a já ji vidím normálně na stránkách UPC, tak jsem mírně řečeno zmaten.

Chci se zeptat na dvě věci:

1-má UPC nějaká nový model DVR, který je "tajný" a nabízen jen telefonicky?

2-když pominu ty zmatky kolem a řeknu si, že paní neví, že mluví o skoro rok starém modelu jako o "novince", chci se zeptat majitelů modelu CV-6000 (protože ten to asi nakonec bude...podotýkám, že nemluvila o CV-7000, HD to rozhodně není, říkala), na jejich zkušenosti oproti CV-5000. Nemluvím o harddisku a možnosti nehrávání a sledování více programů zárověň. To je mi jasné, že je velký rozdíl, ale moc ho asi nevyužiju.

Myslím tím, jako klasický uživatel CV-5000, jestli je nějaké (jakékoli) zlepšení v kvalitě sledování... narážím třeba na EPG, které je u 5000 naprostá katastrofa a najíždí hrozně pomalu, pokud vůbec...to už se tu však řešilo několikrát...

Jestli, pokud pominu harddisk a nahrávání a sledování více programů, je nějaký rozdíl mezi 5000 a 6000 (pominu-li design přístroje a dálkového ovládání...)

Děkuji mnohokrát za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud bych mel porovnat ty tri STB podle ovladatelnosti, stability, reakci na DO,

tak jednozancne vede DVR CV-6000, za nim pak s odstupem CV-7000 a kousek za nim CV-5000.

DVR se seka jen velmi malo, s EPG problemy nejsou, ovladac take lepe padne do ruky.

Podle me za tech 150 Kc je to dobra masinka a ta cena odpovida sluzbe kterou vykona.

Na to ze ma HDD a ze mas moznost si cokoliv velmi jedno duse nahrat si zvyknes velmi rychle. :wink:

 

Jinak oficialne zadny jiny model DVR nez CV-6000 nabizen neni.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník goofy75

To jo, nahrávání je dobrý, ale asi ho moc nevyužiju, ale jeden nikdy neví...je to fakt, až to budu mít doma, budu mluvit jinak...

Jen mi vrtá hlavou, co ta bába povídala z UPC (volala mimochodem aý se Slovenska...) o té "speciální" nabídce... teda jestli nemá eso v rukávu, jako třeba model 8000 :-)

Já jsem s tou kraksnou 5000 relativně spokojen, až na to EPG a pomalou reakci, když přepínám na jinej multiplex...reklamace a opakované výměny STB jsem po několika pokusech vzdal, dělaj to všechny 5000.

Těch 150,- navíc mi příjde zbytečně moc, ale pokud budu mít 100% jistotu, že EPG bude šlapat jako hodinky a dálkové ovládání bude reagovat svižně, tak na to by mě asi "utáhli", ale na to je potřeba potvrzení více lidí - aspoň tři :-)

První potvrzení o zlepšení EPG a dálky máme, ještě dva...

PS. už vidiím, jak se paní z UPC zapotí, až jí začnu říkat do telefonu slova jako EPG a zasekávat, ona zná jen DVR a nahrávání a sledování více kanálů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník goofy75

Takže to mám brát všema deseti :-)

Teď je tady ještě jeden problém.

Mám speciální nabídku, kde mám telefon+internet(standard)+digiTV+HBO1+2+3 za cca 1600,- měsíčně...nepříjdu o ni?

Podle toho rozhovoru s tou paní, která mi volala, mi je schopna říct cokoli, ale moc ji nevěřím - viz můj první příspěvek - mlela páté přes deváté...

Nerad bych, aby mi pak UPC řeklo, že tím, že jsem přijal tuto nabídku se ta předchozí zruší...ono možné je totiž u UPC všechno :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ono kdyz ti volaji tak to nejsou zamestnanci UPC ale samostatna firma , proto nic nevedi a snazi se ti jen vnutit sluzby ...ale vem to cert i upc linka stoji za nic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník goofy75

Hm, tak ono je to stejně jedno. Paní mi už nezavolala, ač slíbila, že dnes zavolá...

Asi jsem na ni byl včera trochu nepříjemný, jenže když ona fakt neveděla moc o čem mluví...

Tak teď mi jen vrtá hlavou, co za super kšeft mi chtěla nabídnout, když všechno co mi nabízela vidím normálně na webu UPC....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi to stalo. Žádný nový model to není. Jeden z přesvědčovacích argumentů bylo to, že lépe přijímá signál. Takový hrozný kec u digitálu...

 

Skvělost nabídky spočívá asi v tom, že je to jeden měsíc za korunu. Ale už vůbec nechápu, kdo jim na to může skočit. A potom operátorka z toho bude mít tučnou provizi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Volvo245

že lépe přijímá signál zas taková blbost není, minimálně z toho pohledu že má lepší vnitřnosti a lépe vyrovnává zákmity nebo výpadky signálu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...