Přejít na obsah

Po zamrznuti STB Handan 5000 nefunguji kodovane kanaly


Návštěvník paina

Doporučené příspěvky

Návštěvník paina

Omlouvam se, pokud se to tu jiz resil ale ja to nenasel.

Takze k veci, celkem pravidelne mi zamrza STB 5000, zejmena pokud ho nacham pusteny na CS filmu. Musim provest vytazeni ze zasuvky abych ho znovu probudil k zivotu. Kdyz znovu nabehne, tak dost casto nefunguji zakodovane kanaly. Do ted jsem to resil telefonatem na UPC a oni mi poslali obnovovaci signal (buh vi, co to presne znamena). Da se to resit nejak jinak? Uz me ale nebavi jim, takrka kazdy tyden znovu volat. Kdyz se podivam v menu odmineneho pristupu na stav predplatneho, tak je ok, jen ty kanaly jaksi nefunguji...

Muj druhy HD set-top box je ok.

 

Jeste mam jeden dotaz, oba set-top boxy jsem zezacatku vypinal, jenze s prichodem dalsiho mesice mi prestaly fungovat zakodovane kanaly protoze se nenacetlo obnoveni predplatneho. V UPC mi rekli, ze mam oba boxy nechavat porad zapnute, jinak nedojde k aktualizacim. Je to pravda? Jestli jo, tak to je teda fakt hruza...

 

Dik za kazdou informaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu zamrzani - nestaci pak STB jen vypnout/zapnout tlacitkem na STB aby nebehl ?

Jinak i po vytazeni ze zasuvky by mely vsechny kanaly fungovat. Pokud se tak nedeje tak bych tam videl nejaky jiny problem.

 

K druhe otazce, neni podle me nutne mit STB porad zapnute, ja STB normalne vypinam (do Stand-by rezimu) a jeste se me nestalo ze by predplatne nedorazilo,

muze se ale vyjmecne stat ze to nekomu nedorazi.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník paina

K tomu zamrzani - nestaci pak STB jen vypnout/zapnout tlacitkem na STB aby nebehl ?

 

- vetsinou nestaci (totalne zatuhle), pomuze jen vytahnout ze zasuvky

 

Jinak i po vytazeni ze zasuvky by mely vsechny kanaly fungovat. Pokud se tak nedeje tak bych tam videl nejaky jiny problem.

 

- dost casto nefunguji, nehlasi ze neni pristup - pokud na ne prepnu, tak je cerno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iuos
K tomu zamrzani - nestaci pak STB jen vypnout/zapnout tlacitkem na STB aby nebehl ?

 

- vetsinou nestaci (totalne zatuhle), pomuze jen vytahnout ze zasuvky

 

Jinak i po vytazeni ze zasuvky by mely vsechny kanaly fungovat. Pokud se tak nedeje tak bych tam videl nejaky jiny problem.

 

- dost casto nefunguji, nehlasi ze neni pristup - pokud na ne prepnu, tak je cerno.

 

zkus přeskočit do menu a pak pryč (tlačítko exit) - mně to občas pomůže :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník paina

To se mi posledni dobou uz nedari. Zkousel jsem to nechat nekolikrat zapnute na kanalu co nejede pres noc a rano byl STB zamrzly. Takze dalsi restart vytahnutim ze zasuvky. No na patek mam objednaneho technika s novym STB, tak uvidim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...