Přejít na obsah

něktré multiplexy mají nízký signál...VYŘEŠENO


Návštěvník iuos

Doporučené příspěvky

Návštěvník iuos

ahoj,

 

 

máte zkušenost s tím, že některé multiplexy jsou nekoukatelné, protože tam kolísí signál? dělá mi to multiplex, kde je Z1,očko... a pak ten, kde jsou HBO (ty sice nemám zaplacený, ale zjsitil jsem to, když se hledal, proč mi nejde Z1)

 

omlouvám se, že jsem založil další topic, když jsem se na to Z1 už ptal, ale nějak mi nic nepomohlo a tohle je další nový zjištění...

 

 

a ostatní programy mi jedou se sílou signálu 84-88% plus mínus víc...

 

díky za informace

 

iuos

 

TAK PROBLÉM BYL SKUTEČNĚ S KABELEM... JE ALE FAKT, ŽE TEN, CO PŘINESL VYPADÁ ÚPLNĚ JINAK NEŽ TY, CO SE BĚŽNĚ PRODÁVAJ :-))) a to jsem si koupil "lepší" kabel a sám jsem si k němu přidělal koncovky - podle něj jsou "ty šroubovací k ničemu"... tak snad tohle pomůže i někomu dalšímu ;-)

 

ale je teda pěkně dementní, že blbnul jenom jeden multiplex...

Upraveno uživatelem iuos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iuos

no já nevím - přijde mi divný, že ostatní fungujou naprosto v pohodě...

 

v pátek přijde technik z UPC, tak uvidíme, co na to řekne...

 

dám pak vědět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Phar

Mě to s těma kabelama taky překvapilo, jak divně můžou ovlivňovat příjem. Ale je pravda, že mě ze všech programů blbly jenom Hallmark a Filmbox Extra. Vyměnil jsem koncovky a už nemám problém (ťuk ťuk na dřevo). Myslel jsem, že to nemůže bejt kabel, protože blbly jenom dva programy, ani ne celej multiplex, aůe pak problém zmizel, takže to muselo bejt kabelem. Mám digitál už několik let a nikdy nic. Asi nějaká degradace oxidací kontaktů nebo něco takovýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz

Já jsem to vyřešil jednoduše.

Takový ten rozbočovač od UPC, kde jsou vývody pro TV, R a internet jsem odpojil, protože jsem zjistil, že nejvíce problému se signálem tkví v něm. Natáhnul jsem koax od zásuvky k PC, dal rozbočovač, odtud jsem táhnul koax k modemu a druhou větev dál k TV, kde jsem dal další rozbočovač, a tam mám zapojen signál k DVR a druhou větev do rádia. Kvalita signálu je maximální (97-99%), běží všechny programy bez výpadků, rádio taky běží velmi dobře.

----------------------

Koaxiál 10m - 79,-Kč

koncovky na koax 110,- Kč

koncovka k modemu 8,- Kč

2x rozdvojky 70,- Kč

---------------------

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jesti tomu dobre rozumim, tak jsi mel na zasuvce od UPC (ktera ma 2 vystupy TV/R) pripojen takovy ten rozbocovac na TV, R a NET, ten jsi odpojil, a nahradil to robocovaci ?

 

Mozna lepsi reseni bylo nechat si od UPC vymenit zasuvku za tu ktera ma hned ty 3 vystupy TV, R , NET, utlum by urcite nebyl vetsi.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Volvo245

Mozna lepsi reseni bylo nechat si od UPC vymenit zasuvku za tu ktera ma hned ty 3 vystupy TV, R , NET, utlum by urcite nebyl vetsi.

myslím si že v případě problémů to udělají zdarma, dneska už jsou ty rozbočky (tzv. optimisery) dokonce zakázaný u nových instalací :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz
Jesti tomu dobre rozumim, tak jsi mel na zasuvce od UPC (ktera ma 2 vystupy TV/R) pripojen takovy ten rozbocovac na TV, R a NET, ten jsi odpojil, a nahradil to robocovaci ?

 

Mozna lepsi reseni bylo nechat si od UPC vymenit zasuvku za tu ktera ma hned ty 3 vystupy TV, R , NET, utlum by urcite nebyl vetsi.

 

Přesně tak. Prostě teď jen jeden kabel postuppně po trase s rozbočovačema.

Kdybych si to nechal vyměnit, musel bych pak táhnout 3 kabely (TV,R,NET) přes celý pokoj. Takhle je to podle mě jednodušší při zachování velmi dobré kvality.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...