Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

Musím říct, že problém snížení rychlosti při stahování z torrentů řeším už delší dobu. Pokud nechám delší dobu běžet torrenty, tak mi celková rychlost připojední padne na 256 kbitů/s (měření prováděné po vypnutí stahování).

 

K internetu mám i pevnou linku. Modem mam nějakej webstar. Po delším stahování z torrentů začne kontrolka telefonu na modemu blikat, jako kdyby probíhal hovor. Žádný hovor však neprobíhá a telefon se stává nepoužitelným. Nelze volat, ani se na pevnou linku dovolat.

 

Restart modemů vždy pomůže.

 

Docela mě to vytáčí, protože pořád musím modem restartovat, a je problém, když se mi někdo nedovolá. Nemá někdo stenej problém?

 

No to je presne jak u me, viz predchozi moje narkyl. Je tu moznost, ze by byl ten Webstar nakej podelanej, ale spis jej ridi vzdalene.

Ad Fingon1 > nevim, kde ses tu vzal a co jsi zac, ale svoje zasveceny rady si nech od cesty, kdyz o tom vis prd a hlavne prosimte nemysli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1
Musím říct, že problém snížení rychlosti při stahování z torrentů řeším už delší dobu. Pokud nechám delší dobu běžet torrenty, tak mi celková rychlost připojední padne na 256 kbitů/s (měření prováděné po vypnutí stahování).

 

K internetu mám i pevnou linku. Modem mam nějakej webstar. Po delším stahování z torrentů začne kontrolka telefonu na modemu blikat, jako kdyby probíhal hovor. Žádný hovor však neprobíhá a telefon se stává nepoužitelným. Nelze volat, ani se na pevnou linku dovolat.

 

Restart modemů vždy pomůže.

 

Docela mě to vytáčí, protože pořád musím modem restartovat, a je problém, když se mi někdo nedovolá. Nemá někdo stenej problém?

 

No to je presne jak u me, viz predchozi moje narkyl. Je tu moznost, ze by byl ten Webstar nakej podelanej, ale spis jej ridi vzdalene.

Ad Fingon1 > nevim, kde ses tu vzal a co jsi zac, ale svoje zasveceny rady si nech od cesty, kdyz o tom vis prd a hlavne prosimte nemysli.

 

Chlapce, ty mi nesahas ani pod palce u nohou, takze se s takovym povlem jako ty nebudu ani zabývat. Nekterym proste byl dan dar chytreho mozku a mysleni a nekterym, jako ty, pouze dar debility spojeny s agresivitou. Coz je podle me celkem maligni tandem. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyztak zkus zjistit po jake dobe ti padne ta rychlost pripojeni. Zni to zajimave. Tel. od UPC nemam, mam VOIP a jen si chruju, skvela vecicka a prakticky zadarmo.

 

Rychlost padne jak kdy. A ta rychlost třeba padne i bez toho, aby přestal fungovat telefon (kontrolka na modemu svítí a nebliká). Někdy to trvá půl hodiny, někdy i 2 hodiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyztak zkus zjistit po jake dobe ti padne ta rychlost pripojeni. Zni to zajimave. Tel. od UPC nemam, mam VOIP a jen si chruju, skvela vecicka a prakticky zadarmo.

 

Rychlost padne jak kdy. A ta rychlost třeba padne i bez toho, aby přestal fungovat telefon (kontrolka na modemu svítí a nebliká). Někdy to trvá půl hodiny, někdy i 2 hodiny.

 

Tak sem zjistil, že to je i u DC++, ale to začalo blikat až tak za 14 hodin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fingon1
Fingon1: jeste jeden takovyto prispevek a dostanes banan :!:

 

a pro IP: 84.242.66.205: ty se prosim taky krot.

 

Ehm tomusi, ja se tu od nikoho nenecham ojebavat, gor od anonymni IP, ktera nerekne ani jedinej argument, proste jen urazi. Pokud po me nekdo jako prvni bezduvodne vystartuje, tak se budu branit. To se teda nezlob. Banan mi samozrejme dat muzes v tom ti nikdo nebrani. Ale bylo by dobre kdyby si to bral spravedlive. To znamena nutna obrana je okolnost vylucujici protipravnost. 8) Pokud te nekdo na chodniku napadne, taky mu nepolibis ruku, ze.. :-)

 

PS: Klidne mi ten ban dej, pokud si nevazis pravidelne slusne diskutijicich, kteri maji co nabidnout zdejsi komunite a zastavas se anonymniho agresora co me tu napadne aniz by uvedl jediny argument. Nemam rad pokud se mi nekdo snazi brat pravo na obranu a vyreseni si sporu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec lidičky. Jen taková novinka, volal jsem minulej týden do UPC, protože jsem chtěl zrušit ten jejich užasnej telefon a mimo jiné jsem se informoval na situaci s internetem a kočka mi řekla, že mi navýší rychlost do konce ledna. Tak jsu fakt zvědavej. Každopádně mi hned druhej den volali a nabízeli slevu na ten hloupej telefon. Tudíž to asi furt funguje, chtít zrušit a dostat slevu. Uvidíme. Mám ted 4MB a měl bych mít 13MB, ted se to pohybuje něco kolem 6-7. Jinak blokace torrentů jako u všech. Jsu z Brna 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Palo: Nedostaneš to hned to zrychlení, max nějakou slevu si vyjednáš.

 

Navýšení probíhá postupně a nemyslím si, že by chtěli dělat nějaké vyjímky. :wink:

 

Každej by chtěl hned tu vyšší rychlost, bohužel to by síť UPC asi nedala (už teď to nezvládá v některých lokalitách.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...