Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

Po počátečním nadšení z UPC fofr internetu, přichází teď jedno zklamání za druhým. Torrenty jdou jenom v noci,přes den blokovaný. Rapidshare v noci jde, přes den se stahování seká a prodlužuje se tím pádem doba stahování. Tohle bych celkem pochopil,UPC se brání proti notorickým stahovačům a snaží se vyšší rychlost udržet pro všechny. Bohužel dneska jsem zjistil,že tohle "připojení" nelze použít ani pro on-line hraní,protože mi prostě padá připojení se serverem. Takže jediné co funguje bezproblémů je prohlížení stránek,ale to je hodně slabá nabídka na placenej internet. Takže přes víkend budu zkoušet jestli je to trvalej stav,nebo se to stává jenom ve špičce a nejradši bych se vrátil ke staré dobré 2M lince,ktero mi UPC poskytovalo před rokem. Tohle není zlepšení poskytovaných služeb,tohle mi připadá jako výsměch všem zákazníkům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník OndrejB

Zvláštní - rapidshare.com bez problémů.

Torrenty - právě stahuju téměř plnou, tj 482kbps.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gutamanel

mě torrent do 16 h tak 100-150 kilo, potom jen 10 kilo. Fakt skvělý připojení, už ať mě skončí smlouva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po počátečním nadšení z UPC fofr internetu, přichází teď jedno zklamání za druhým. Torrenty jdou jenom v noci,přes den blokovaný. Rapidshare v noci jde, přes den se stahování seká a prodlužuje se tím pádem doba stahování. Tohle bych celkem pochopil,UPC se brání proti notorickým stahovačům a snaží se vyšší rychlost udržet pro všechny. Bohužel dneska jsem zjistil,že tohle "připojení" nelze použít ani pro on-line hraní,protože mi prostě padá připojení se serverem. Takže jediné co funguje bezproblémů je prohlížení stránek,ale to je hodně slabá nabídka na placenej internet. Takže přes víkend budu zkoušet jestli je to trvalej stav,nebo se to stává jenom ve špičce a nejradši bych se vrátil ke staré dobré 2M lince,ktero mi UPC poskytovalo před rokem. Tohle není zlepšení poskytovaných služeb,tohle mi připadá jako výsměch všem zákazníkům.

 

UPC alias naslibuj hory doly a skute utek :D . Proste jim kolabuje sit to je jasny, nejde vo zadny omezeni notorickyh stahovacu, v nejvetsi spicce shappujou i Stream video, Gamesy apod. Jediny co se snazej drzet je http (samozrejme vyjimka Rapidshare apod filehosting servery), ale i u nej obcas prikrocej i k polovicni rychlosti. Je proste jasny, ze sit jim prestala stihat napor uzivatelu pac driv sem si nemoh na net vod UPC stezovat (mam ho pres dva a pul roku). jen doufam, ze tu modernizaci site (jestli teda naka probiha :lol: ) dokoncej co nejdriv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw nenamte nekdo nahodou nakej kontakt uvnitr UPC jak dlouho by ta modernizace site mohla popripade, ze naka probiha trvat.

Chvili tady kolovalo neco o lednu, no leden je skoro pryc a stredni Cechy se mi zdaj cim dal tim horsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V některých částech Prahy je to podobné. Rychlost je napůlená a technici kontrolujou rozvody už 3 týdny. :evil: Pomalu mám pocit, že se někde cestou ztratili. Hlavně že někdo u nás vylepil reklamní leták, jak rychlej ten internet je... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

člověk se učí celej den. Sedne k PC v 23:00 a internet neskuteščně drhne. Zapnu TF2 a mám mnoha sekundové lagy...fakt paráda tenhle UPC internet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes mi opět volali z UPC kvůli telefonu, jestli si to fakt nechci to zrušení rozmyslet. Každopádně jsem se pak slečny ptal, jak to bude s internetem a najednou z konce ledna se přesunulo navýšení na konec března. Vím, že to všichni víte, jen abyste byli v obraze, co teď tvrdí :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Ahoj, myslím, že nikdo dříve snad netvrdil, že by mělo dojít k navýšení do konce ledna. UPC už předtím informovalo, že budou rychlost navyšovat postupně během několika měsíců od Nového roku. Nevím, ale vážně jsem nikde neslyšel, že by UPC mělo zavést rychlosti během ledna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Přesně tak jak píše "ona", nikdo nikde nehlásal, že rychlost internetu bude navýšena v jednom měsíci, a to lednu. :)

 

Zřejmě jsi někde pochytil nepravdivé informace. Pokud máš ovšem důkaz resp. zdroj, tak sem s ním. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...