Přejít na obsah

Nový e-obchod s DVB-C


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Už mi taky dorazil CA modul a narazil jsem na jeden problém. U programu FILMBOX HD nejde zvuk., ostatní pragramy včetně HD fungují v pořádku. Na Handanu 7000HD je zvuk v pořádku. Jak je to u vás ostatních? Mám televizor SONY 40W4500.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurň chlapi testujte a testujte. Zajímá mne zda je nějaký rozdíl v obraze oproti Handan 7000 HD a jaké rozlišení mají SD kanály? Předem MVD

 

no hele, můj modul je zatím někde na cestě, ale řeknu ti rovnou, že SD kanály mají SD rozlišení :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník spasen

spasen co obraz - rozdíly a td.?????

doposud jsem používal Handan 5000, obraz s použitím CA modulu je nesrovnatelně lepší, hrají všechny programy, i ty v HD rozlišení, prostě pohoda - mám Sony KDL-32W4000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Planuji koupit Bravii 32V4500, 99% casu tam pujde DVB-C od UPC, mimo jine tam dost casto pobezi Eurosport HD. Dotaz prvni, uvazuji dobre ze by to mela byt kvalitou rozumna kombinace? Ptam se protoze dost lidi nejen zde zminuje W4000, ale me prijde v tehle uhlopricce zbytecna kdyz do toho nebudu poustet filmy z blueray ani ps3. Koukat na to navic budeme ze skoro 2 metru, snad jen u fotbalu se obcas priblizim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník buko

Tak jsem se konecne dockal CA modul zasunul do televize a super naprosta spokojenost vse slape jen mi take u Filmbox HD nejde zvuk. Mam Sony W 3000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se konecne dockal CA modul zasunul do televize a super naprosta spokojenost vse slape jen mi take u Filmbox HD nejde zvuk. Mam Sony W 3000

 

už se těším, mě to dojde někdy na začátku příštího týdne, hned po osobním vyzkoušení ruším pronájem HD STB :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mi taky dorazil CA modul a narazil jsem na jeden problém. U programu FILMBOX HD nejde zvuk., ostatní pragramy včetně HD fungují v pořádku. Na Handanu 7000HD je zvuk v pořádku. Jak je to u vás ostatních? Mám televizor SONY 40W4500.

 

Problém bude v tom, že u Filmboxu HD vysílají jen zvuk AC3 a TV nemá dekodér.

Zvuk se bude muset honit přes domácí kino ....

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...