Přejít na obsah

rychlost


Návštěvník trolecek

Doporučené příspěvky

hmm, tak jinak asi to nebylo jasne..

 

kdyz objednam upc 10 MB nebo 20 MB kolik mi meric ukaze já mám te 8 MB ADSL a ukazju to tak 6,3 MB

 

tedy kdyz vse funguje jak ma kolik vidim u upc? nyni u o2 je to o cca 23% méně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

u2008432470.png

 

Tahkle jako je to na obrázku výše mi momentálně funguje 10M. Někdy se stává (není to tak časté - většinou je to o víkendu, ale ne pořád, když je síť přetížená, tak to jede kolem 6 Mbps, upload zůstává stejný - pohybuje se v rozmezí 700 - 900 kbps). Ale věřím, že od nového roku, kdy by měla být kapacita sítě navýšena, to už bude běhat pořád tak jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
Návštěvník zdeko

Tak jsem pročítal fórum a jelikož nejsem až tak odborník tak bych chtěl vědět jakou mají na UPC při tarifu UPC 10M agregaci neboli kolik mi to pojede v průměru.Zatím jsem připojený přes Coprosys polabský net a platím za 512Kb 600Kč což mi připadá i při agregaci 1:1 dost.Mám dojem že by tento tarif od UPC 10M musí být rychlejší.Takový údaje jako "až" 10Mb nikomu nic neřeknou a nikde jsem se o skutečné rychlosti oficiálne nedočetl.Mám mobilního Ufona a taky se vytahovali že to bude až 3Mb a když to jde 100Kb tak jsem rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

No při pročítání fóra jste se určitě dočetl, že v současné době se na síti vyskytují určité problémy, které souvisejí s modernizací sítě. Jinak UPC garantuje u tarifu 10M přístupovou rychlost 6 655 kbps po 98 % zúčtovacího období. Samozřejmě, mně osobně internet jede v současné době v rozmezí 5 Mbps - 11 Mbps, nejčastěji se rychlost drží kolem 8 - 10 Mbps. Občas se stane, že rychlost spadne i pod 5 Mbps. Ovšem tyto výkyvy by měly ustat po dokončení modernizace. Takže po té modernizaci by rychlost měla být kolem těch 10 Mbps.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zdeko

při psaní zprávy jsem nějak přehlédl ten příspěvek přede mnou kde mi bylo vlastně odpovězeno.Takže sorry.Jinak v současnosti mam připojení od Polabského netu firmy Coprosys 512Kb za 600 a tak jsem to chtěl po 2 letech zrušit a přejít na UPC,jenže sem narazil.Jelikož byla podepsaná smlouva na 3roky tak se se mnou nechtěli bavit jinak bych musel zaplatit poměrnou část z ceny zařízení .Prý anténa stála 18000Kč! Takže ještě rok budu platit za to že jsem si to tenkrát nerozmyslel. Oni argumentovali tím že tam mám rychlost zaručenou ale u konkurence ne ale jak jsem tady zjistil tak i při vytížení je to pořád velmi slušné za ty peníze.Takže za rok... :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender
při psaní zprávy jsem nějak přehlédl ten příspěvek přede mnou kde mi bylo vlastně odpovězeno.Takže sorry.Jinak v současnosti mam připojení od Polabského netu firmy Coprosys 512Kb za 600 a tak jsem to chtěl po 2 letech zrušit a přejít na UPC,jenže sem narazil.Jelikož byla podepsaná smlouva na 3roky tak se se mnou nechtěli bavit jinak bych musel zaplatit poměrnou část z ceny zařízení .Prý anténa stála 18000Kč! Takže ještě rok budu platit za to že jsem si to tenkrát nerozmyslel. Oni argumentovali tím že tam mám rychlost zaručenou ale u konkurence ne ale jak jsem tady zjistil tak i při vytížení je to pořád velmi slušné za ty peníze.Takže za rok... :cry:

 

Hm, anténa za 18000 ale to je v ceně i půltunovej nerez 10m vysokej stožár ne ? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...