Přejít na obsah

Výpadek UPC SMTP mail serveru?


Návštěvník Firestone

Doporučené příspěvky

Návštěvník rysavy

Ve volbách pro odchozí server mám samozřejmě nastaveno "Bez zabezpečení TLS(SSL)", přesto dostávám zmíněnou hlášku.

Divné je mi to, že dosud to řadu let fungovalo bez problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pro všechny, kdo má obdobný problém s odesíláním pošty přes smtp. Je to v antiviru (Avast). Dnes jsem to v tom antiviráku vypnul a vše funguje bez problému. Stačí v nastavení Mailový štít - testování SSL, odškrtnout testovat SSL připojení a je po problému :santa:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rysavy

Vřelý dík jar. Zrušil jsem testování SSL a je to v pořádku. Neuvědomil jsem si, že problém vzniknul po aktualizaci na Avast 8.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Návštěvník 4hansel

mám ten samý problém napřed na chello koncovce po telefonu s techniky předěláno na upcmail a nejde odesílat pošta, až na to že nepoužívám avast antivir ale avg - má s tím někdo stejnou zkušenost a povedlo se jí vyřešit???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

starý bačkory i přes svůj často omšelej vzhled můžou pořád plnit svůj účel, pro kterej byly navržený, zatimco avg funguje maximálně (a dlouhodobě) jako magnet na viry :( žádnej antivir nikdy neochrání na 100%, ale pokud si někdo dobrovolně dá do počítače avg, je právě u něj velká pravděpodobnost, že něco chytne :) ale to sme úplně offtopic :lol: zkusils ho vyhodit? jak to dopadlo?

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...