Přejít na obsah

Jasný důkaz o blokování při stahování z RAPIDU.


JirkaP

Doporučené příspěvky

Návštěvník piposek

No jistě... tohle je tupá argumentace neznalých. Ale pánové, zajeďte si na týden do číny, aby se vám otevřely oči !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
No jistě... tohle je tupá argumentace neznalých. Ale pánové, zajeďte si na týden do číny, aby se vám otevřely oči !

 

A pročpak? Já jsem tady spokojený. Odstěhujte se tam vy, když jste tak geniální a všeznalý a tak moc se vám tam líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender
No jistě... tohle je tupá argumentace neznalých. Ale pánové, zajeďte si na týden do číny, aby se vám otevřely oči !

 

Udělej si v tom pořádek. Napřed tvrdíš, že jsem všeznalý pak že jsem tupý a neznalý, jeď se poradit do Číny, soudruhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

Jojo, borci. Ani jeden tam nebyl, ale plnou hubu keců, protože slyšel, že známý slyšel, že jeho známý slyšel, který ale neslyšel, protože si myslel, že to tam tak je... Ztrapňujete sami sebe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Jojo, borci. Ani jeden tam nebyl, ale plnou hubu keců, protože slyšel, že známý slyšel, že jeho známý slyšel, který ale neslyšel, protože si myslel, že to tam tak je... Ztrapňujete sami sebe...

 

Ale kdepak, dáváme ti za pravdu a přejeme ti tam hodně štěstí. Určitě tam budeš spokojený a bude se ti tam líbit, když je to tam tak perfektní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender
Jojo, borci. Ani jeden tam nebyl, ale plnou hubu keců, protože slyšel, že známý slyšel, že jeho známý slyšel, který ale neslyšel, protože si myslel, že to tam tak je... Ztrapňujete sami sebe...

 

Hubu plnou keců a urážek tady máš jenom ty. Takový typy jsou nejlepší, všechno ví, všude byly a od všeho maj klíče. Tímto končím tuto nesmyslnou debatu s člověkem, kterej nepřišel diskutovat o službách UPC ale urážet lidi okolo sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

Potrefená husa? Jasně, kdybys místo sedění u PC cestoval po světě, tak jsi se nemusel urážet a užírat nad tím, že existujou lidi, co toho už zažili trochu víc a můžou prezentovat vlastní poznatky, ne jen nějaké domněnky zaujatých lidí.

 

Mimochodem debatu jsi od tématu utrhnul takovou domněnkou právě ty, takže tohle jsi taky nedal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...