Přejít na obsah

Zkušenosti s TV kartou Technisat CableStar HD 2


vpa

Doporučené příspěvky

Můžu někoho poprosit, komu funguje naprosto bez problémů atd. nahrávání a přehrávání ve FullHD,z této karty, aby napsal svojí konfiguraci PC? Hodlám stavět HTPC, tak abych věděl co zhruba koupit. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Díky, už jedu na media centru s cable star HD2 a pohoda. MCE sice sám kartu nedokázal zprovoznit, ale díky dvblogic a skenovacích scriptům to funguje naprosto skvěle! bohužel v Media centru nefunguje dálkový ovladač dodávaný společně s kartou. (funguje jen pár tlačítek) nevíte někdo, jak jej plně zprovoznit ? dík moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník shrap
Díky, už jedu na media centru s cable star HD2 a pohoda. MCE sice sám kartu nedokázal zprovoznit, ale díky dvblogic a skenovacích scriptům to funguje naprosto skvěle! bohužel v Media centru nefunguje dálkový ovladač dodávaný společně s kartou. (funguje jen pár tlačítek) nevíte někdo, jak jej plně zprovoznit ? dík moc.

 

Zdravim, resim ted uplne stejnou situaci (Cablestar HD2, win7 MC a dvblogic, resp dvblink+TVSource) a sekaj se mi HD kanaly (trosku, hlavne HBO HD) a i SD maj vypadky, ktery by podle me mit nemely (tvari se to jako vypadek na signalu, ale je to moc casto. Kdyz sem mel CAM modul v televizi, tak to takhle casto nebylo). Co mas za hardware? (CPU a grafika predevsim).

Jinak to dalkovy rozchodit nepujde si myslim, ja planuju koupit neco poradnyho (stejne to co k tomu davaj vypada hrozne, ma to malo tlacitek ... bida)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat lidi, co maji Cablestar HD 2 a prehravaji HD kanaly napr. v DVBVieweru (Pro), tak jestli vam to beha normalne, nebo dochazi k obcasnym vypadkum jako mne: Zhruba 1-2x do minuty se objevi artefakty (podobne, jako kdyz je vypadek na signalu). CPU je vytizeny na zhruba 30%. Mam Athlona X2@2.8GHz, AMD 785G (integrovana ATI HD 4200), 2GB RAM. Diky za odpovedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

shrap: to sekání programů nemám, možná máš jen špatné kodeky. Zkoušel jsem to na obou PC co mám doma (než si postavím htpc abych věděl jaký HW) ten 1. PC má cintel celeron 2.6 GHz a nějaká low end grafika (už ani nevím jaká) a tam SD běhalo dobře vytížení CPU tak na 80% a druhý PC má intel C2D 2,8GHz 45nm, Nvidia geforce 9800GTX++ (nebo tak něják) a tam běhají i HD programy bez problému. vytížení při SD tak 10-15% a u HD je o trošku víc.

 

Jinak zkus například DVBlink v2 sice je zatím RC ale možná pomůže. Já mám pořád stejný problém, že občas když přepínám programy, naskočí hláška "žádný televizní signál" stačí kanál znovu pustit ale je to docela otravné. Kostičkování občas je, ale je možné, že to je hodně rozděleným signálem po baráku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim , mam dotaz ohledne CI modulu...Karta , modul , zasunuto OK..TV naladena, ale vidim ,cerno ,krom neplacenejch nekodovanejch kanalu + RADIA. ..V administraci CAI modulu neni zadne menu, tz zadnej list kodu na volbu.. JOtazka zni? , je toto dukaz toho , ze je vadni CI modul, nebo karta? NEbo to je jen nejakej stav pred inicializaci atd? ..Diky

I

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karta s CA modulem ci STB, se po prvnim zapnuti musi nejprve sparovat, coz trva par desitek minut, nez dorazi parovaci signal, pak by to melo nabehnout.

 

Pokud to nenabehne do druheho dne, tak napiste nebo zavolejte na UPC at vam ten signal poslou znovu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za info...Do UPC jsem zavolal, zaslani kodu inicioval..A mam jeste jeden dotaz..

Ten CI MODUL de do ty karty narvat tak i onak..Dal jsem ho tam podle sipky na modulu smerem k zoubku na karte (Obrazek nahore..stejne jako pri zasuniti karty obrazkem - cipem nahoru).

Otazka zni...Je to tak dobre..

Jak se tedy ma chovat ten CI MODUL jeste nezinicializovanej a jak se ma chovat pokud uz inicializovanej je?... Popripade jak se to bude chovat kdyby to tam bylo narvany blbe...

 

Dekuji..

 

Jinak tady je link s ini souborem pro naladeni komplet UPC v Nymburce :

http://www.mental-collapse.cz/mc/upc/show.asp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...