Přejít na obsah

Zkušenosti s TV kartou Technisat CableStar HD 2


vpa

Doporučené příspěvky

Od známého...čili ne z nějakého obchodu. Už mu přišel. Teď jen musím počkat 4 dny, než mi z DVB-C Shopu přijde potvrzený CA modul a Smartkarta....Snad to někdy o víkendu/v pondělí budu mít, dám pak vědět. Musím promazat disk...z těch dvou tera mi tam zbylo asi 160gb a to moc stačit nebude :lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Mě technisat cablestar kostičkuje jen občas, ale to klidně může být i slabým signálem, protože signal je asi 4x rozdělený. Dá se říct že kostičkuje jen Nova HD. Ostatní kanály dá se říct že jen trochu víc než u set-top boxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Čau lidi, moc se mi líbí ta externí CableStar Combo HD CI, tak prosím kdo ji máte napište jak funguje a přidejte i případně nějakou fotečku, jak je to zapojené k notebooku, moc se těším na informace a hned bych do ní šel, jak někdo potvrdí, že je OK :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám vše doma...Cablestar Combo HD CI, smartkartu i modul... A nějak mi to nejde rozfachat.. tak bych potřeboval poradit.. co odkud stáhnout (ten DVBviewer nemůžu an těch stránkách nikde najít, plus jak pak naladit kanály - rozsah frekvence/lok. Praha) mám Windows 7 64it...

 

EDIT: Tak jsem stáhnul ze stránek Technisatu DVBviewer a ovladače, nainstaloval...spustil..a dal ladit kabel upc, ale nenašlo to všechny kanály (asi jenom 54)...tak bych poprosil a správné frekvence pro ladění...a jinak našlo to i epg...ale at prepnu na jakykoliv kanal, vidim jen černo a nic... nevíte čím to je? A jak můžu zakoupit lepší verzi toho DVBčka?

 

EDIT 2: Tak jsem zaplatil těch 15Euro...dokonce mi přišel zpět login a heslo...a řeknu vám, těch věci ke stažení tam je doslova mraky..nemám ponětí, co z toho stáhnout.. poradíte?

 

Druhý dotaz, došel mi signál...kanály fungují, ale nejsou všechny..může mi někdo prosím dát aktuální frekvence pro ladění pro Prahu 8?

 

Třetí dotaz...u některých kanálů nemám zvuk... hádám, že to je kodekama? Konkrétně nemám třeba u Novy...např. u NGC HD na defaultním audiu není nic..ale když přepnu na AC3, tak to funguje..

 

Co se týče nahrávání...funguje..a nezatěžuje mi to počítač vůbec..jen pár procent..

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
... nenašlo to všechny kanály (asi jenom 54)...tak bych poprosil a správné frekvence pro ladění...

Seznam frekvencí všech programů v DVB-C je tady uveřejněný už přes dva roky a Tomus jej pravidelně aktualizuje. Stačí jen nebýt líný a trochu zapátrat, Jacku, zvlášť, když je označeno tak, aby bylo hned nahoře v sekci digitální televize.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...