Přejít na obsah

Zkušenosti s TV kartou Technisat CableStar HD 2


vpa

Doporučené příspěvky

Jo a mám Windows 7 Ultimate - 64 bit :D kdyby to někoho zajímalo. Ještě že jsem nekoupil tu interní, tady ta externí je fakt super, je celkem malá. Už se těším, jak ji testnu na notesu zítra. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě mám dotaz k Hustleru a XXX - tedy péčko programy, když je pustím , che to po mě kód. Mělo by mi to v rámci těch 10 dní od UPC grátis všechny kanály jet nebo to je blokované ? Nebo je to jenom nějaký kód té krabičky ? Díky za radu :P

 

Odpoledne když bude čas, tak to otestuju s notebookem, udělám to na šunce s Celeronem, ať víme, jestli to utáhne i poměrně slabý notebook. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PIN kód to chce protože je na kartě naystaven Maturity rating na "Volně dostupný obsah".

Naše RRTV má obavu o náš mravní vývoj a proto jsou tyto programy vysílány pouze od 22 - 06 hod.

(např na Slovensku vysílají 24 h ...)

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže tu mám první testík s jednojádrovým notebookem - Acer Aspire 5315 - jehoVista 32 bit , Celeron 530 ( 1,73 GHz ) , Intel Mobile GraphicsMedia Accelerator X3100 , 2 GB RAM - nefungují HD programy, normální programy v pohodě fungují, je to naprosto pohodové sledování, pokud se nahrává, tak se to sem tam trošku přisekne, asi to nestíhá i ukládat zároveň :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže mám tu druhý test s dvoujádrovým notebookem - Acer Ferrari 1200 , Turion X2 - 2,2 GHz, Radeon HD3200 , 4 gb RAM, Windows 7 32 bit, jede i přehrávání HD programů, ale není to úplně ono, sem tam se to zpomalí... takže bych řekl, že ten Radeon HD 3200 je spodní mez, od které jde HD sledovat na notebooku :D Normální programy v pohodě, stejně tak i nahrávání :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak a je tu třetí testík s dvoujádrovým ultrapřenosným notebookem Toshiba Portégé R600 - Intel Core2 Duo SU9300 1,2 GHz, 3 GB RAM, SSD disk , grafika Intel GMA X4500MHD , Windows 7 32 bit - přehrávání HD programů o trošku slabší jak u Acer Ferrari 1 200 - HD3200, některý HD program je koukatelný, ale některý HD program už se viditelně přisekává, sledování normálních programů v pohodě :D

 

*** doufám, že si majitelé notebooků udělali zhruba představu, na kterém notebooku to bude použitelné a na kterém ne při sledování HD, sledování obyč. programů bude funkní asi na kdejaké šunce :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám dotaz - jak zprovozním CI modul? Mám to zapojené v kartě, ale soft 1.3. z webu Technisatu vůbec nedetekuje CI modul - volba "Modul podmíněného přístupu" v DVBVieweru je zasšedlá... Co dělám špatně? CI Modul mám vložený nápisem nahuru, čipovou kartu rovněž, podle návodu který k ni byl přiložen. A samozřejmě tak ani nemůžu nic naladit.

Pomůžete mi prosím?

OS: Win7 Pro 64bit, TV karta Technisat Cablestar HD2 PCI, modul s kartou konax a DVBViewer v. 1.0.4.121

j.sebela@tiscali.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...