Přejít na obsah

Zkušenosti s TV kartou Technisat CableStar HD 2


vpa

Doporučené příspěvky

Návštěvník Milav

Tak jedině, že problém dělají 64 bitové Visty, DVBViewer je asi nezvládá (zkoušel jsi ho nastavit na režim kompatibilit s XP nebo 32 bit - jestli to v 64bit je?).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník roro

Pochopil jsem to správně , že ve Vistách s SP1 by to mělo fungovat vpohodě? Já jsem včera zkoušel několik dalších programů pro zobrazení, všechny ukázali sílu i kvalitu signálu na 98%, ale program nenaladili žádný, protoče neumí sepnou cam modul. Dnes ještě zkusím v druhém počítači tuto kartu pod Vistou 32 bit a uvidím. Měl jsem ale pocit, že to tady někomu fungovalo i se 64 bit. Víkend rozhodne co stím. Jinak to bude na prodej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Také jsem zkoušel různé programy, vždy jsem se s pokorou vrátil k DVBViewer Pro. Je vhodné vědět, že existuje více verzí programu:

DVBViewer TE (Technisat Edition) - v podstatě lepší demoverze, dodávaná s produkty Technisat

DVBViewer TE2 - beta verze, neznám, obávám se, že toho o mnoho více neumí (umí CA ?)

DVBViewer Pro - placená verze s nesrovnatelně lepšími možnostmi

DVBViewer GE (Graga Edition) - odlehčená verze Pro, sice zdarma, ale funkčnost údajně podmíněna instalací Pro.

Spolupráci s modulem podmíněného přístupu (CAM) podporuje jedině verze DVBViewer Pro.

Naladění kanálu/multiplexu (zobrazení všech informací v muxu, mimo vlastních kódovaných dat) však s podmíněným přístupem nesouvisí! Např. karta CableStar 2PCI (nemá CI) naladí rovněž všechny muxy jak v DVBV GE, tak i v TransEdit (oba bez podpory CA). Tato karta rovněž zobrazovala HD programy (v možnostech procesoru a když nebyly kódované).

Také jsem na fórech registroval potíže s touto kartou ve Vistách, poradit neumím, pro znalé jazyků zde http://www.dvbviewer.info/forum/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Trochu Tě opravím (jinak ve všem ostatním souhlas):

Spolupráci s modulem podmíněného přístupu (CAM) podporuje nejenom DVBViewer Pro, ale i obě verze DVBViewer TE. Verze TE ho podporuje(jinak by se ke Cablestar HD2 nedodávala), ale neumožní na něj přístup. Verze TE2 umožní plný přístup na CAM modul a je vylepšena grafika a v drobnostech ovládání, určitě je lepší, než dodávaná verze TE. Pro změnu CAM nepodporuje přímo spustitelná verze GE (alespoň jsem ho v ní nerozchodil) - ve všech třech ostatních verzích bez prolémů.. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník roro

Tak první úspěchy. Ve vistách 32 bit jsem to naladil, ale ne podle přednastaveného souboru .ini, ale nechal jsem prolatit všechno. Jdu to samé ještě vyzkoušet na 64 bit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

2 Milav, díky za opravu,má to logiku, ale davno jej nepoužívám

2 roro, ať se daří...

Zkusil jsem instalovat DVBV TE2, jsem příjemně překvapen, já znal verzi TE zroku 2005.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník roro

Tak jsem to konečně rozlouskl. Nemohl jsem nic naladit proto, že tady je rozvod bývalého karnevalu a tudíž i jiné frekvence. Pouze ten mux 7a 9 se shoduje . Teď už běží úplně všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...