Přejít na obsah

Zkušenosti s TV kartou Technisat CableStar HD 2


vpa

Doporučené příspěvky

jestli někdo má zajem CableStar HD2 tak vím kde ho mají za 1900,-http://www.k24.cz/index.php/product/64482/Komponenty-PC/Tunery-TV/FM/CableStar_HD_2_DVB-C_(MPEG-2,_MPEG-4)_+_dalkovy_ovladac_s_cidlem_USB_+_modul_spojky_CI.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Radomir Drda

to roro:

 

musím se zeptat co se ti na ní nelíbí?

 

jinak by mě zajímalo to co PetraS jaká je chybovost u HD a SD nahrávek - jde z HD nahrávky udělat klasické DVD?

 

a ta cena bude jaká?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Chybovost záznamu odpovídá chybovosti vysílání UPC (u záznamu HD to chce kvalitnější PC - Core2Duo - a nic během nahrávání nedělat), jde potom udělat jak DVD tak BD. Já dělám v TMPEGenc authoring works 4 (BD i DVD), DVD jdou výborně i ve VSO ConvertXtoDVD. Začátky a konce střihám v TSmuxer, v něm jdou výborně i AVCHD DVD - na DVDR-DL 9Gb se tak vejde film v kvalitě BD (většinou), pokud se nevejde, je možné velikost kvalitně zmenšit v AVCHDcoderu (ale trvá to dlouho). Jediný problém s HD nahrávkami mám s Novou HD - obraz se i v PC seká každách cca 30-60s, zatím netuším proč, kodeky a nastavení DVBvieweru na tom nic nemění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník roro
to roro:

 

musím se zeptat co se ti na ní nelíbí?

 

jquote]

Mám technisat digicoder hd k2 a hd8c a to mi na nahrávky úplně stačí a hlavně nemusí jít počítač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tv samsung 2333HD udajně nemá dvd-c tuner, ale mě to fachá normalně akorar jsem nenaladil dva programy, zaím jsem stím spokojený mam Intel Core 2 Quad Q6700, nVidia 9600GT a 4gb ram a jede to v poho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník WARP
Začátky a konce střihám v TSmuxer, v něm jdou výborně i AVCHD DVD - na DVDR-DL 9Gb se tak vejde film v kvalitě BD (většinou), pokud se nevejde, je možné velikost kvalitně zmenšit v AVCHDcoderu (ale trvá to dlouho).

 

TSmuxer záčátky a konce dejme tomu ale v čem z toho HD vystřiháváš třeba rekalmy?

Nebo obecně existuje pro Transport stream v HD H.264/AVC nějaká stříhací/spojovací aplikace?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...