Přejít na obsah

Problem s multiplexem CT1-4, Nova,Prima na Sony X3000


Návštěvník paina

Doporučené příspěvky

Návštěvník paina

Asi pred 14 dny mi zacal problem s vyse zminenym multiplexem. Nekolikrat denne zacne obraz kostickovat a nekdy totalne vypadne signal. Televize hlasi, ze je uplne bez signalu. Dalsi moje dva set-top boxy (Handan 5000 a 7000) vsak funguji bez problemu (na tom samem kabelu) a ukazuji, ze sila i kvalita signalu je v poradku. Vsechny ostatni multiplexy v dobe vypadku tohoto multiplexu funguji i na Sonce bezchybne. Tyka se to jen toho jednoho multiplexu. Setkali jste se ostatni na sve Sonce se stejnym problemem?

Mam podezreni na nestandartnost formatu tohoto multiplexu. Neco podobneho rozebirali na

http://www.digitalizace.info/view.php?n ... 2008110001

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já nevím, ale dle toho co píšeš máš asi 3 TV a pokud přivedeš UPC signál na 2 TV tak to jde, ale jak napojíš ještě 3tí TV tak je signál slabý a některé programy se nemusí zobrazit. Pokud jsem to pochopil blbě tak sorry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník paina
Problem bude nekde v kabelu, konektoru ci TV, samotny mux je OK.

V kabelu problem neni. Handan 7000 je na stejnem kabelu a ukazuje silu signalu 93 a kvalitu 97-99. Multiplex funguje. Kdyz kabel prepojim primo do tv, tak to nekdy jde a nekdy ne. Handan jde vzdy. Vetsinou to zlobi po ranu, ci dopoledne. Vecer to vetsinou funguje. Nejake napady? Je to MUX 658 MHz. Je na teto frekvenci nejake ruseni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník paina

Problem stale pretrvava, pokud kabel z televize pichnu do Handana 7000, vse funguje jak ma a ukazuje silu signalu 92-93% a kvalitu 97-99%. Zadne vypadky ani kostickovani nenastava. Pokud ten samy kabel zapojim do TV, tak dost casto dochazi k totalnimu vypadku obrazu nebo nekdy jen k takovym vodorovnym kostickujicim pruhum pres obrazovku. Vse se deje jen na volnem muxu s ceskymi kanaly CT. Nova, Prima. Deje se to u vsech techto kanalu. Nekdy to funguje dobre. U ostatnich muxu, vcetne HD kanalu k zadnym vypadkum nedochazi.

Nevite na koho se obratit, kdo by mi mohl pomoci? UPC zatim od toho dava ruce pryc, ze to neni jeho zarizeni.

Diky za kazdou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník paina

Uz jsem vymenil nekolik kabelu, vcetne zlacenych profigoldu. Je ale divne, ze me problemy zacaly z niceho nic, nekdy behm rijna, do te doby vse fungovalo, jak melo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud jedeš přes modul zkus Licu, Velice špatným odhade by to mohlo být buď v tuneru TV a nebo nemáš náhodou UFONa někde se tu píše o tom rušení Ufikem , ale nevím v jakém pásmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...