Přejít na obsah

Technisat DigiCorder HD K2


vpa

Doporučené příspěvky

Návštěvník cadfael

mě dnes přišel poštou z dvb-c shopu. I tam dnes zmizel z webu, tak jsem z toho trochu zmaten. Ale mám dotaz na uživatele tohoto přístroje: zatím jsem neměl možnost si s ním moc pohrát, ale zajímalo by mě, jak se dá listovat vpřed/vzad v elektronickém průvodci programů v rámci jednoho dne. Skáče mi to nějak divně vpřed - chvíli na žlutém tlačítku vidím o 3 minuty, pak o 20... nedá se tam nastavit nějaký pevný časový krok - třeba 30 minut?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komentar na strankach dvb-c-shop.cz k Technisatu:

 

"Od: Martin Kubik (2009-06-15 10:37:28 )

Dobrý den, v tuto chvíli zatím neplánujeme stažení DigiCorderu z naší nabídky. Nyní čekáme až nám dorazí nové kusy od výrobce. Co se týká budoucnosti, tak u Technisatu nemáme uplně ideální obchodní podmínky. Čili informace o tom, že plánujeme a připravujeme jiného výrobce STB (obdoba DigiCorderu) je správná, ale netvrdíme, že 100% nahradí DigiCorder. Více informací o testovaném STB naleznete na odkaze: http://www.lica.cz/clanek-kaon-k-3001-hdpvr.htm STB je zatím v testovací fázi, kde dolad\'ujeme chování STB na síti. Termín uvedení STB na trh není zatím určen - odhaduji v průběhu měsíce září 2009."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petr21

Tak jsem laboroval s DigiCorderem, abych zjistil, proč mám při nahrávání jednoho programu u druhého nahrávaného programu pouze černou obrazovku. Postupně jsem nahrával starší firmwary, ale problém s nahráváním druhého programu přetrvával. Nakonec jsem tedy došel k závěru, že bude vadný druhý tuner, protože se mi několikrát stalo, že druhý nahrávaný program hodně kostičkoval až se objevila pouze černá obrazovka. První nahrávaný program byl v pořádku a na Bravii byl ten samý program, se kterým byl u DigiCorderu problém, také v pořádku bez výpadků. Takže až stáhnu všechny nahrané programy z HDD, jdu reklamovat. Naštěstí jsem ho koupil v ČR, tak snad nebude problém.

 

Jinak pozor! Pokud budete chtít nahrát zpátky do DigiCorderu původní firmware ze srpna 2008, tak počítejte stím, že se všechny programy vymažou a musí se znovu naladit. Nahrávky naštěstí zůstanou zachovány.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník petr21

Nevim čím to je, ale teď funguje DigiCorder tak jak má a žádné problémy s druhým tunerem zatím nejsou (mám nahraný předposlední firmware). DigiCorder jsem tedy nereklamoval a doufám že nebudu muset.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petr21
Tak me napada nema tetno STB vzadu take dratovou propojku mezi tunery jako Handan ?

Pokud ano, tak by mohl byt problem tam.

 

DigiCorder vzadu žádnou propojku jako má Handan nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

>Nevim čím to je, ale teď funguje DigiCorder tak jak má a žádné problémy s druhým

>tunerem zatím nejsou (mám nahraný předposlední firmware). DigiCorder jsem tedy

>nereklamoval a doufám že nebudu muset.

 

Také jsem přepnul na C1+C2 a problémy ustaly!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...