Přejít na obsah

Upc a FUP


Návštěvník detrhomer

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tukancheez
Tak koukám upc zavedlo limity a nikomu to neřeknou :(

http://www.upc.cz/klientsky_servis?cid=20&aid=60

To je pro všechny klienty, upozorňuji P2P ani torrenty nepoužívám a mám poloviční rychlost i na speedmetru.

Tohle je známo dávno. FUP je tu a vždy bylo. Jsou to takévé zadní vrátka UPC. Oni to vlastně nikdy nezrušili.

 

Důvod proč máš poloviční rychlosti je to, že síť je do konce roku optimalizována a chystána na přechod na Eurodocsis 3.0. Tudíž dle mě některé okruhy mohou být momentálně více vytížené, proto dochází ke zpomalení.

 

Změna k lepšímu by měla nastat začátkem roku 2009.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

Začátek roku 2009 může být i konec února... Jinak osobně si myslím, že FUP v podobě snížení rychlosti po přenesení určitého objemu dat je podle mě milionkrát lepší řešení, než blokace p2p.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začátek roku 2009 může být i konec února... Jinak osobně si myslím, že FUP v podobě snížení rychlosti po přenesení určitého objemu dat je podle mě milionkrát lepší řešení, než blokace p2p.

100pro souhlas!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

Paráda... sice mi jedou aktuálně všechny p2p, ale rychlost linky se pohybuje v rozmezí 1100 - 1900 kbps (platím dvacetimego). Když jsou ty sítě blokovány, tak si v klidu naměřím i 12 Mbps (sice polovina koupené rychlosti, ale aspon se na tom dá dělat)

Typický případ nezvládnutí FUP - na VŠ by jste za toto řešení nedostali ani zápočet, natož zkoušku a už vůbec ne státnice. A člověk to vidí v ostrém provozu u defacto monopolního kabelového operátora. :-(((((((

Holt modří "odborníci" (rozuměj lidi, co si myslí, jak to mají sofistikovaně vyřešené ku spokojenosti všech a přitom je to úplně k hovnu úplně pro všechny) jsou dnes všude :-(

Upraveno uživatelem piposek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neví někdo jaký je limit?

Zadny, UPC musi mit nejakou ochranu pred uzivateli kteri pripojeni vytezuji presprilis.

No presneji UPC musi mit ochranu pred tim, ze by uzivatele pouzivali internet na neco jineho nez web a email, protoze prece nebudu platit takovou konektivitu a modernizovat sit, aneb

by se hodil i na upc.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...