Přejít na obsah

Upc a FUP


Návštěvník detrhomer

Doporučené příspěvky

Začátek roku 2009 může být i konec února... Jinak osobně si myslím, že FUP v podobě snížení rychlosti po přenesení určitého objemu dat je podle mě milionkrát lepší řešení, než blokace p2p.

No pro uzivatele, ale ne pro UPC, to potrebuje regulovat previs v urcity cas, neb ma zaplacenou nejakou konektivitu do nicu, do zahranici apd. a ma mnohem vic uzivatelu nez by se do tehle konektivity veslo a proto FUP by jim nemusel vubec nic resit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Ať už je to jakkoliv, do nového roku si počkám.

 

Pokud se situace nezmění v měsíci lednu k lepšímu, budu též pokoukávat po alternativě. Zatím jsem spokojen, p2p sítě my sice nejedou, ale ty až tak nevyužívám.

 

@piposek> jelo ti to 20M někdy těch 20? Chtěl bych v novém roce na něj přejít. Dík za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

@piposek> jelo ti to 20M někdy těch 20? Chtěl bych v novém roce na něj přejít. Dík za info.

 

Multilinkovým stahováním ano nebo když dám stahovat tři a více souborů najednou. Na žádném webovém měřáku mi to nikdy více jak 12 Mbps neukázalo (ani přímo na tom jejich upc, co mají na stránkách). Typicky od 6 do 11 Mbps, místama těch 12. 20 jen multilinkem... Ostrava - Hrabůvka (Jih)

 

Jo, eště dodám, že to je starý Extreme, ne nové UPC 20M

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek
20 jen multilinkem

Pokud to tech 20 Mb udela, tak je problem spis u tebe.

 

Jako bych slyšel technickou podporu UPC :-D

 

Problém prostě u mě není, protože se ty přípojky v naši lokalitě chovají všem stejně. To je typický projev agregace. Jako jestli jede dvacetimego 10 až 12, tak s tím nemám problém. Problém je pro mě, když to jede 1,6 se sekundovou odezvou a to se děje vždy, když jsou puštěné p2p sítě... (tedy 100% času, kdy se doma dostanu k PC)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník miki

Ahoj, ja obcas stahuji nejake to demo na hry a take videa z gametrailers, tak jen doufam, ze ten FUP je stejny, jako byval drive. Tedy pres tech 10 GB za mesic. Ono take neco bere prohlizeni stranek atd. Bude to jeste zajimave sledovat, zda UPC da do ceniku, kolik je FUP na mesic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znovu opakuji, zadne omezeni na stazena data (FUP) NENI !

 

Momentalne jsou pouze castecne blokovane (ve spicce) P2P sluzby, ale ani to neni u vsech uzivatelu.

 

Pouze za predpokladu ze by nekdo vyrazne zatezoval sit v pocte stazenych dat, tak ho ma UPC pravo omezit, coz se pokud vim temer nestava.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník detrhomer

No nevím já P2P sítě nepoužívám už rok a půl, jedinné co používám je flashget na stahování a jede mi to už 14 dní přesně poloviční rychlostí, předtím to jelo 6,1Mb a teď 3Mb, tak nevím.

Ořezávají kohokoli je pravda, že někdy jede linka dost a to hlavně když stahuju z rapidu, anebo když koukám na on-line Tv, ta imho jede 2Mbit, tak je to docela spotřeba.

Ale max za měsíc stáhnu 50-100Gb více ne, tak nevím. ale už mě to docela mrzí :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...