Přejít na obsah

Liberec - 50% pomalejší od soboty 6.12 ?


Návštěvník [dc98]

Doporučené příspěvky

no ale taky by mohli dat vedet ze s tim neco budou delat ... to me prave sere ze doufaj ze lidi netu nerozumej a vubec si toho nevsimnou ... takze neposlou zadny upozorneni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník [dc98]

To mě u UPC vůbec nepřekvapuje. Mám už od nich jen internet, protože až do teď to byla jedina rozumná alternativa, ale to, co čtu, že předvádějí ve zbytku republiky mě trošku děsí. Utekl jsem od jejich slavný satelitní tv, protože na LCD telce naprosto hrůzná kvalita (nízkej bitrate) a teď jsem na Skylinku (Czech link) a fakt luxusní obraz, je to ostrý, prostě adekvátně koukatelný na LCD či PLASMĚ, ale když jsem to ještě neměl a jel jsem přes UPC, tak to bylo 2 roky hadrkování s tech.podporou, kde lidi netušili, co po nich chci (ptal jsem se jich , kdy bude obraz kvalitní) a pak mi po dvou letech zavolal nějaký jejich šéf a ten konečně přiznal, že prostě nemaj na transpondéru víc místa a že to tlačej tak nízko, aby tam narvali co nejvíc kanálů...tak kde to jsme...

 

No a tak se trošku bojím, aby to tak nedopadlo i s internetem, kterej byl celý roky docela dost spolehlivej (narozdíl od ADSL od O2 apod.) a teď se ženou za kvantitou uživatelů a nabízej něco (rychlost), čemu nebudou moc dostát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo at zije zrychlovani netu kdyz na to nemaj sit stavenou :) ... uvidime no jak to dopadne ... s netem sem byl taky dlouha leta spokojenej narozdil od wifi co sem mel predtim ... me by bohate stacil ten 4mbit a tak 1mbit up za snizenou cenu nez 10M ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zmattecek

jo tak ted jsem docela prekvapenej ... kamos ze stejnyho sidlaku bezi normal na 4mbit ... kamoska ze stejnyho vchodu jako ja bezi taky normal 4mbit ... jen ja bezi na 50% :( ... to by me zajimalo proc .. a jaky kriterium maj na to komu to stahnou a komu ne ... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...